Top
03 Feb
Vāciete Liza Bukvica kļūst par Eiropas čempioni monobobslejā
Foto autors: Māris Vancevičs

Siguldā turpinās Pasaules kausa izcīņas posms un šodien monobobslejistes sadalīja arī Eiropas čempionāta medaļas. Par čempioni kļuva vāciete Liza Bukvica, kura uzvarēja arī posmā.

Visas trīs pirmā brauciena līderes izcēlās ar identisku starta laiku - 5,61 sekunde, kas arī bija ātrākais ieskrējiens braucienā. Finišu visātrāk sasniedza rumāniete Andrea Greku, par astoņām simtdaļām apsteidzot vācieti Maurēnu Cimmeri, kura vakar divnieku sacensībās nepiedalījās. Arī trešā un ceturtā vieta vācietēm - Liza Bukvica līderei zaudēja 11 simtdaļas, bet Laura Nolte - vēl divas simtdaļas vairāk.

Otrajā braucienā ar jaunu starta rekordu izcēlās Bukvica - 5,55 sekundes, un uzrādīja arī labāko rezultātu finišā, ievērojami apgrūtinot konkurentēm cīnīties par labāko rezultātu. Bukvica palika nepārspēta, otro vietu izcīnīja Greku, kurai tā ir trešā medaļa karjerā un otrā - tieši Siguldā, bet trešo rezultātu sasniedza nu jau pagājušā gada Eiropas čempione Laura Nolte no Vācijas, kurai dalīts rezultāts ar Elenu Mejersu Teilori. Cimmere otrajā braucienā uzrādīja tikai 12.rezultātu, un divu braucienu summā atkāpās uz sesto vietu.

Eiropas čempionāta ieskaitē Bukvicai pirmā vieta, Greku otrā vieta, bet trešā - Noltei.

Šodien 14:30 notiks bobsleja divnieku sacensības vīriešiem, Emīlam Cipulim 12.starta numurs, Jēkabam Kalendam - 14.numurs. Tiešraide Go3 Sport Open.

14:00 Bobslejs, vīrieši, divnieki

Sacensību ģenerālsponsors Tet, atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, Siguldas novada pašvaldība, Balcia Insurance, Norfin, Inchcape Motors Latvia, Venden, kā arī citi uzticīgie sponsori.

Autors :Bobslejs.lv