Top

PASAULES KAUSS

20 Nov.

Pasaules kausa 1.posms

20.11. 10:00 skeletons (S)

20.11. 15:00 skeletons (V)

21.11. 09:00 bobslejs (S)

21.11. 13:45 bobslejs (V)

22.11. 14:30 bobslejs (V)

27 Nov.

Pasaules kausa 2.posms

27.11. 10:00 skeletons (S)

27.11. 15:00 skeletons (V)

28.11. 10:00 bobslejs (S)

28.11. 15:00 bobslejs (V)

29.11. 15:00 bobslejs (V)

11 Dec.

Pasaules kausa 3.posms

11.12. 11:15 skeletons (V)

11.12. 15:15 skeletons (S)

12.12. 15:00 bobslejs (V)

13.12. 11:00 bobslejs (S)

13.12. 15:00 bobslejs (V)

18 Dec.

Pasaules kausa 4.posms

18.12. 10:30 skeletons (V)

18.12. 14:30 skeletons (S)

19.12. 10:30 bobslejs (S)

19.12. 14:30 bobslejs (V)

20.12. 11:00 bobslejs (V)

08 Jan.

Pasaules kausa 5.posms Eiropas čempionāts

08.01. 11:00 skeletons (V)

08.01. 15:30 skeletons (S)

09.01. 15:00 bobslejs (2)

10.01. 11:00 bobslejs (4)

15 Jan.

Pasaules kausa 6.posms

15.01. 10:00 skeletons (V)

15.01. 13:00 skeletons (S)

16.01. 10:30 bobslejs (2)

17.01. 14:00 bobslejs (4)

22 Jan.

Pasaules kausa 7.posms

22.01. 11:00 skeletons (S)

22.01. 14:30 skeletons (V)

23.01. 13:15 bobslejs (2)

24.01. 10:30 bobslejs (4)

29 Jan.

Pasaules kausa 8.posms

29.01. 11:00 skeletons (V)

29.01. 15:00 skeletons (S)

30.01. 13:10 bobslejs (2)

31.01. 11:00 bobslejs (4)

EIROPAS KAUSS

05 Dec.

Eiropas kauss

05.12. 10:00 bobslejs (V)

05.12. 14:45 monobobslejs (S)

06.12. 10:00 bobslejs (V)

06.12. 14:45 bobslejs (S)

19 Dec.

Eiropas kauss

19.12. 10:00 skeletons

19.12. 15:30 bobslejs

20.12. 12:00 bobslejs

07 Jan.

Eiropas kauss

07.01. - 09.01. bobslejs

13.01. skeletons

13 Jan.

Eiropas kauss

13.01. - 15.01. bobslejs

29.01. skeletons

06 Feb.

Eiropas kauss

06.02. skeletons

20.02. - 21.02. bobslejs

17 Feb.

18.02. 15:00 EK/EJČ skeletons (S)

19.02. 10:00 ICC skeletons (S,V)

19.02. 14:30 EK/EJČ skeletons (V)

20.02. 10:00 ICC skeletons (S,V)

17 Feb.

20.02. 10:00 EK/EJČ bobslejs (2)

21.02. 10:00 EK/EJČ bobslejs (4)

PASAULES ČEMPIONĀTS

05 Feb.

Altenberga (Vācija)

05.02. 11:30 (1-2)

06.02. 15:30 (3-4)

06 Feb.

Altenberga (Vācija)

06.02. 11:00 (1-2)

07.02. 15:30 (3-4)

11 Feb.

Altenberga (Vācija)

11.02. 10:00 (1-2)

12.02. 10:00 (3-4)

11 Feb.

Altenberga (Vācija)

11.02. 14:00 (1-2)

12.02. 14:00 (3-4)

13 Feb.

Altenberga (Vācija)

13.02. 10:00

13 Feb.

Altenberga (Vācija)

13.02. 12:30 (1-2)

14.02. 10:00 (3-4)

13 Feb.

Altenberga (Vācija)

13.02. 16:45 (1-2)

14.02. 16:00 (3-4)