Top
02 Feb
Skeletoniste Tērauda atgriežas Pasaules kausā ar 25.vietu Siguldas posmā
Foto autors: Viesturs Lācis

Latvijas skeletoniste Endija Tērauda, pēc divu sezonu izlaišanas, šodien atgriezās Pasaules kausā, un Siguldas posmā izcīnīja 25.vietu 33 dalībnieču vidū. Savukārt Eiropas čempionāta ieskaitē latvietei 17.vieta.

Tērauda pēc bērna piedzimšanas nebija startējusi kopš 2022.gada Pekinas olimpiskajām spēlēm. Sacensībām notiekot mājas trasē, Tērauda bija startēt savu skatītāju priekšā. Latviete pēc pirmā brauciena bija 24.vietā, bet otrajā - atkāpās vienu vietu zemāk, uz 25.vietu.

Par posma uzvarētāju kļuva kanādiete Mirela Raneva, kura par 0,28 sekundēm apsteidza beļģieti Kimu Mejlemansu, bet trešā vieta Hannai Naizei no Vācijas. Jāatzīmē, ka pirmajā braucienā kļūdījās sezonas līdere Kimberlija Bosa, braucienā sasniedzot tikai 15.rezultātu, bet otrajā braucienā sasniedza jaunu Siguldas trases rekordu (51,31 sekunde), divu braucienu summā tiekot līdz sestajai vietai.

Savukārt par Eiropas čempioni kļuva Mejlemansa, otrā vieta Naizei, bet bronzas godalga britu sportistei Amēlijai Koltmenai.

Sestdien un svētdien Siguldā notiks sacensības bobslejā.

14:00 Bobslejs, vīrieši, divnieki

Sacensību ģenerālsponsors Tet, atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, Siguldas novada pašvaldība, Balcia Insurance, Norfin, Inchcape Motors Latvia, Venden, kā arī citi uzticīgie sponsori.

Autors :Bobslejs.lv