Top
17 Feb
Siguldas posmā uzvaras skeletonistiem Vestonam un Hermanai
Foto autors: Viesturs Lācis

Šodien ar skeletona sacensībām tiek atklāts BMW IBSF Pasaules kausa bobslejā un skeletonā Siguldas posms. Jau plkst. 11:45 pirmo braucienu aizvadīja vīrieši. Savukārt plkst. 15:30 savu pirmo braucienu aizvadīs 17 skeletonistes. Sestdien un svētdien Siguldā sacentīsies bobslejisti. Visas trīs sacensību dienas ieeja Siguldas trasē ir bez maksas. Savukārt televīzijā sacensībām var sekot līdzi kanālos TV6 un TV3 Sport Open.

Skeletonā vīriešu konkurencē pārliecinoši labākie bija Martina Dukura trenētie britu sportisti. Ja pēc pirmā brauciena visas trīs līdera pozīcijas ieņēma skeletonisti no Lielbritānijas, tad tikai neveiksmīgs Kreiga Tomsona otrais brauciens trijniekā ļāva ielauzties olimpiskajam čempionam Kristoferam Grothēram, kurš ierindojās trešajā vietā. Uzvara Meta Vestona kontā, Markuss Vajats izcīnīja sudraba godalgu. Latvieši sacensībās nepiedalījās. Savukārt kopvērtējumā kausu ieguva Grothērs, otrajā un trešajā vietā atstājot britus Vestonu un Vajatu.

Sievietēm 17 sportistu konkurencē uzvarēja Vācijas sportiste Tīna Hermana, kura līdz ar to gana pārliecinoši ieguva pasaules kausu, viņai jau ceturtā uzvara sezonā. Otrajā vietā Siguldas posmā britu sportiste Lora Dīsa, kura summā zaudēja tikai piecas sekundes simtdaļas. Trešā Siguldā beļģu skeletoniste Kima Meilemansa. Sezonas kopvērtējumā otrā aiz Hermanas - Kimberlija Bosa no Nīderlandes, trešā kanādiete Mirela Raņeva.

PUBLICITĀTES ATTĒLI

BMW IBSF Pasaules kausu Siguldā atbalsta Tet, Optibet, Izglītības un zinātnes ministrija, Siguldas novada pašvaldība, Latvijas Gāze, LIAA, Magnetic Latvia, BMW.