Top
20 Jan
Latvijas jaunajiem skeletonistiem 11.vieta Eiropas kausa posmā Siguldā
Foto autors: Viesturs Lācis

Šodien Siguldā turpinās Eiropas kausa izcīņas posms skeletonā. Vīriešu konkurencē labākais no latviešiem bija Markuss Renārs Everss, kurš uzrādīja 11.rezultātu, savukārt sieviešu sacensībās labākā no mūsējām bija Marta Andžāne, kurai arī 11.vieta.

Everss pēc pirmā brauciena bija desmitais, otrajā braucienā pat devītais rezultāts, bet ar to bija par maz, lai iekļūtu desmitniekā, un divu braucienu summā viņam 11.vieta. Dāvis Valdovskis ieņēma 13.vietu, Renārs Jumiķis - 18.vietu, bet pēc otrajā braucienā pieļautās kļūdas Emīls Indriksons no 16.vietas atkāpās uz 20.vietu.

Uzvaru otro dienu pēc kārtas svinēja Amedeo Bagnis no Itālijas, otrā vieta britu skeletonistam Lorensam Bostokam, bet Lūkass Dāvids Nidegers no Vācijas, kurš vakar kļūdījās otrajā braucienā un izlaida no rokām uzvaru, šodien braucienus veica uzmanīgāk un izcīnīja trešo vietu.

Sieviešu konkurencē no Latvijas sportistēm ar labāko rezultātu izcēlās Andžāne, kurai desmitā vieta pēc pirmā brauciena, bet divu braucienu summā - 11.pozīcija. Pārējās mūsu skeletonistes - Vanesa Vidiņa, Dārta Neimane un Laura Lēģere - ierindojās no 15. līdz 17.vietai.

Kima Mejlemansa no Beļģijas reabilitējās pēc vakardienas otrās vietas un šodien izcīnīja uzvaru, otrajā vietā atstājot vakardienas uzvarētāju Amēliju Koltmenu no Lielbritānijas. Bronzas godalgu arī šodien izcīnīja Dārta Zunte, pārstāvot Igaunijas komandu.

Vēl šodien Siguldā risināsies bobsleja sacensības.

15:00 Bobslejs, sievietes, divnieki | REZULTĀTI

Eiropas kausa posmu Siguldā atbalsta Tet, Izglītības un zinātnes ministrija, Siguldas novada pašvaldība, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Latvijas Valsts Meži, LIAA, sporta bārs Optibet, Magnetic Latvia, kā arī federācijas uzticīgie sponsori.

Autors :Bobslejs.lv