Top
16 Mar
Kotānei un Prudānei ceturtā vieta jaunatnes seriāla sacensībās monobobslejā
Foto autors: ibsf.org

Latvijas jaunās monobobslejistes Kate Prudāne un Amēlija Kotāne ASV trasē Leikplesidā notiekošajā IBSF jaunatnes seriāla sacensībās uzrādījušas labus rezultātus - otrdien notiekošajā posmā Prudāne bija ceturtā un Kotāne - septītā, bet trešdienas posmā ar ceturto vietu izcēlās Kotāne, kamēr Prudāne bija septītā.

Desmit dalībnieču konkurencē otrdienas sacensībās Kotāne izcēlās ar otro labāko starta laiku abos braucienos, vēl līdz trases vidusdaļai saglabāja vietu trijniekā, bet trases beigās zaudēja konkurentēm, ierindojoties septītajā vietā. Tikmēr Prudāne abus braucienus sāka ar sesto starta laiku, bet trasē uzlaboja savu rezultātu, tikai 11 simtdaļas atpaliekot no bronzas.

Trešdienas mačos Kotānei atkal otrie labākie starti abos braucienos un finišā - ceturtā vieta. Prudānei kļūdas pirmajā braucienā liedza pakāpties augstāk par septīto vietu.

Abas sacensību dienas pirmais trijnieks nemainīgs - uzvarēja Maja Voigta no Dānijas, otrā bija Emīlija Bredlija no ASV, bet trešā Agnese Kampeola no Taizemes.

REZULTĀTI > 5.posms
REZULTĀTI > 6.posms

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija