Top
21 Nov
Ķibermaņa četrinieks izcīna 5.vietu Īglsā
Foto autors: Viesturs Lācis

Oskara Ķibermaņa četrinieks olimpiskās sezonas Pasaules kausa izcīņas 1.posmā, kas notiek Austrijā, Īglsas trasē, kopā ar stūmējiem Dāvi Spriņģi, Matīsu Mikni un Kristu Lindenblatu, izcīnīja augsto piekto vietu.

Vienīgā Latvijas komanda šajās sacensībās sāka ar astoto starta numuru un uzrādīja arī astoto starta ieskrējiena laiku - 5,06 sekundes. Ja trases augšdaļā Ķibermaņa komandas ātrums nebija starp labākajiem, tad trases beigu daļā - jau pirmā trijnieka ātrums. Otrajā braucienā izdevās vēl par divām simtdaļām labāks starta ieskrējiens, arī brauciens bija labs un rezultātā izdevās pakāpties par vienu vietu augstāk - uz piekto pozīciju.

Savu 16.uzvaru pēc kārtas nodrošināja vācietis Frančesko Frīdrihs, kurš pat ne ar ideāliem, tomēr stabiliem braucieniem, bija nepārspēts abos sacensību braucienos. Otrā vieta šoreiz dalīta - Lielbritānijas komanda jau otro dienu pēc kārtas uz goda pjedestāla - Breda Hola četrinieks uzrādīja vienādu rezultātu ar Johanesa Lohnera Vācijas otro ekipāžu.

Latvijas izlases treneris Sandis Prūsis intervijā LTV7 atzina, ka, analizējot divnieku sacensību rezultātus, ir redzams, ka tehnikas eksperiments, kas attaisnojās Ķīnas trasē, nenostrādāja Īglsā. Nākamnedēļ, kad šeit pat Īglsā notiks Pasaules kausa otrais posms, šis defekts tiks novērts, un treneriem atliek vien cerēt, ka tur arī slēpās problēma attīstīt lielāku ātrumu.

Nākamnedēļ Īglsā notiks vēl viens Pasaules kausa izcīņas posms, kurā Latvija varētu startēt ar divām divnieku ekipāžām - plānots, ka izlasei pievienosies pilots Dāvis Kaufmanis.

REZULTĀTI. PK1 Bobslejs > Četrinieki

FOTO GALERIJA

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija