Top
23 Jan
Kaufmaņa četrinieks triumfē pasaules junioru čempionātā

Latvijas bobsleja pilots Dāvis Kaufmanis, kuram nācās izlaist daļu sezonas, lai atgūtos pēc vairākos kritienos gūtajām traumām, ar lielisku rezultātu noslēdzis šī gada sezonu, pasaules junioru čempionātā izcīnot uzvaru. Ar stūmējiem Lauri Kaufmani, Arni Bebrišu un Ivo Danu Kleinbergu Latvijas komanda palika nepārspēta abos starta ieskrējienos, bet uzvaru finišā izdevās nodrošināt tikai otrajā braucienā.

Latvijas vienīgais bobsleja četrinieks Īglsas trasē Austijā notiekošajā pasaules junioru čempionātā pirmajā braucienā uzrādīja labāko starta laiku - 5,11 sekundes, gluži tādu pašu kā vācieša Jonasa Januša komandai, ar kuru arī finišā Kaufmaņa komandai bija vienāds rezultāts - dalīta otrā vieta, septiņas sekundes simtdaļas aiz citas Vācijas komandas ar pilotu Maksimilianu Ilmanu.

Otrajā braucienā Kaufmaņa četrinieks vēl par trīs simtdaļām uzlaboja starta laiku un uzrādīja labāko rezultātu visos starpfinišos, apsteidzot abus talantīgos vāciešu Ilmanu un Janušu par, attiecīgi, deviņām un 12 simtdaļām.

Vakar divnieku sacensībās Kaufmanis izcīnīja piekto vietu, bet jaunais Latvijas pilots Jēkabs Kalenda U23 ieskaitē bija ceturtais. Četrinieku sacensībās Kalenda vēl nepiedalījās.

REZULTĀTI > Pasaules junioru čempionāts 2022 četriniekiem
REZULTĀTI > Pasaules junioru čempionāts 2022 četriniekiem > U23

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija