Top
21 Nov
Jamanka uzvar Siguldā, divām ekipāžām kritieni
Foto autors: Viesturs Lācis

Pasaules kausa pirmajā posmā Siguldā bobslejā sievietēm uzvarēja olimpiskā čempione vāciete Mariama Jamanka, otrā austriete Katrīna Bairla, trešā vāciete Kima Kaliki.

Sievietēm bija divi kritieni trasē – vācietei Laurai Noltei un Martinai Fontanīvei no Šveices. Nestartējot ASV, Kanādas un Krievijas ekipāžām( katrai no šīm nācijām trīs starta vietas pasaules kausā), šoreiz bija tikai deviņas ekipāžas. Krievietes ieradušās Siguldā, bet komandā pozitīvi Covid19 testi, arī sanitārā protokola pārkāpumi un visi Krievijas bobslejisti līdz ar to Siguldā ir karantīnā.

Jau pirmajā braucienā par līderi kļuva olimpiskā čempione Mariama Jamanka, kas šoreiz startēja kopā ar Vanesu marku. Jauns starta ieskrējiena rekords Siguldas trasē Laurai Noltei kopā ar Deboru Levi, viņām arī trasē bija labākais laiks, bet tas līdz kritienam beigu daļā. Otrajā braucienā Noltes ekipāža vairs nepiedalījās. Rumāniete Andrea Greču, kas tik veiksmīgi Siguldā februārī brauca pasaules kausā un Eiropas čempionātā( toreiz otrās vietas), šoreiz palika tikai sestā.

Turpinājums sievietēm pēc nedēļas, 28.novembrī Siguldā.

Sacensību protokols

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija