Tomass: Korejietim viss ir likumsakarīgi, bet anglis gan ir citā galaktikā

Ievietots: 15.02.2018 08:33

Autors: Sportacentrs.com

FOTO: LSM.lv

Komentāri: 0

Latvijas skeletonists Tomass Dukurs šorīt pēc Phjončhanas olimpisko spēļu sacensību pirmajiem diviem braucieniem izteicās, ka otrais brauciens bijis labāks, bet rītdien gribētos uzlabot braukšanu devītajā virāžā.

"Pēc otrā brauciena noskaņojums ir labāks, jo otro braucienu aizvadīja labāk, turklāt arī startā vairs nesamisējās. Pirmajā braucienā startā mazliet pazuda līdzsvars, bet tiklīdz atspiediens pret kamanu, tā pāris soļus vispār nestum. Cieta starta laiks, un pie šāda blīvuma tas bija izšķiroši. Tā bija iesācēju kļūda. Kad kaut ko ļoti gribi, tad šādi gadās. Kad atbrīvojies, tad aiziet vieglāk," skaidro Tomass.

"Laika apstākļus gribējās mazliet siltākus, taču visiem tie ir vienādi. Nav ko sūdzēties par lietām, kuras mēs nespējam ietekmēt," uzsver Dukurs.

"Korejietim no līderu grupas bija pirmais starts, viņam šajā trasē ir visvairāk aizvadītu braucienu, viņam ir vislabākā tehnika. Viss ir diezgan likumsakarīgi. Es teiktu, ka citā galaktikā ir anglis Doms Pārsons ar savu slikto startu un tādiem braucieniem. Arī viņam ir Bromlija tehnika."

"Domājot par rītdienu, devītā virāža mani līdz galam neapmierina. Tāpat ir sānslīdes, no kurām vajadzētu tikt vaļā ja gribas tikt augstāk. Kādu simtdaļu vajadzētu nomest arī startā. Tā pa simtdaļai tas rezultāts salasās. Jācer arī uz veiksmi vai konkurentu neveiksmi. Kamanās uz slidās neko nemainīšu, jo rītdien būs apmēram tādi paši laika apstākļi, varbūt mazliet vēsāks. Uz ceturto braucienu varbūt vienīgi riskēšu mazliet vairāk, visu vai neko."

© Sportacentrs.com

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru