Slikto laika apstākļu dēļ sieviešu skeletons pārcelts uz 15:45

Ievietots: 19.01.2018 11:00

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 0

Sievietēm Pasaules kausa izcīņas pēdējā posmā skeletonā Kēnigszē trasē Vācijā sacensības līdz galam nenotika. Kad bija nobraukušas 12 dalībnieces, žūrija braucienu atcēla un tāpat atcēla arī otro mēģinājumu. Kēnigszē stipri sniga un tuvāko stundu laikā uzlabojumi nebija gaidāmi. Žūrija vēl pagaidīja, kamēr nobrauc divas vācietes, bet tā kā arī mājnieču rezultāti bija slikti, rezultātus anulēja. Lelde bija braukusi sestā un parādīja samērā labu braucienu, kaut šādos apstākļos salīdzināt sniegumu ar citām grūti, stipri mainījās trajektorijas trasē, ātrumi bija krietni zemāki. Tobrīd līdere bija austriete Janīna Floka.

Kā telefonsarunā LTV7 atzina Dainis Dukurs, žūrijas lēmums bija pareizs. "To vajadzēja izlemt jau ātrāk, ir pilnīgi cita braukšana nekā treniņos, paliek jau bīstami, īpaši  lielajā aplī. Kā ir, tā ir, jāgatavojas tagad olimpiskajām spēlēm, nav jau garantijas, ka vīriešu braucieni arī notiks, snieg stipri."

Jaunākā informācija - sievietēm brauciens tagad ieplānots pulksten 15.45 pēc Latvijas laika.

Priedulēna, nestartējot priekšpēdējā posmā, pasaules kausa ieskaitē pašlaik ir  12. Leldei  vēl pēdējā iespēja pacīnīties par pirmo starta grupu  IBSF reitingā ar amerikānieti Katiju Ūlanderi, kurai bija 42 punktu pārsvars cīņā par desmito vietu (par četriem puntiem mazāk bija beļģietei Kimai Mēlmansei). IBSF ieskaitē Lelde ir 11.vietā

Patiesībā attiecībā pret labi pazīstamo Ūlanderi un līdz ar to ASV IBSF žūrija bija izturējusies ar nebijušu pietāti, neievērojot noteikumus. Pasaules kausa Leikplesidas posmā pērnā gada nogalē Ūlandere  devās trasē bez sportistes vestes ar numuru, līdz ar to viņai šajā posmā pēc noteikumiem pienāktos diskvalifikācija (kā savulaik Džonam Deilijam), taču žūrija uz to pievēra acis un Ūlanderei ieskaitīti punkti par Leikplesidā iegūto devīto vietu.

Tiešraide

15:45 - 1.brauciens

17:15 - 2.brauciens

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru