Skeletoniste Priedulēna paziņo par karjeras beigām

Ievietots: 01.02.2019 19:41

Autors: Sportacentrs.com

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 0

Latvijas labākā skeletoniste Lelde Priedulēna, kura pirms gada Phjončhanas olimpiskajās spēlēs izcīnīja septīto vietu, kaut gan startēja ar pārrautām ceļgala krusteniskajām saitēm, sociālajos tīklos paziņojusi, ka atvadās no profesionālā sporta.

"Nekad nebūsi gatavs par 100% un nekad nebūs pienācis īstais laiks, bet tieši tā jābūt. Tas nozīmē – ikviens mirklis ir īstais mirklis. Ja to vēlies, tad tas ir jādara," atvadu paziņojumu ievadīja Lelde Priedulēna.

"Dārgais skeleton, ir pienācis laiks. Tu man devi iespēju trenēties un sacensties ar pasaulē labākajiem. Tu man iemācīji saņemties, cīnīties un nepadoties. Tu man devi iemeslus smieties un raudāt. Tu man devi draugus un ģimeni, tu man parādīji pasauli. Tu veidoji manu raksturu, padarot par cilvēku, kas esmu šodien. Tomēr ikvienam stāstam ir beigas. Pagājušajā gadā iemācīji man, ka beigas var pienākt negaidīti, un tas lika man daudz domāt par to, kas sekos," turpināja Priedulēna.

"Tieši tāpēc vēlos tev pateikties par to, ka iemācīji man domāt radoši, ka pierādīji, ka neviena zvaigzne nav neaizsniedzama un neviens sapnis nav pārāk liels. Galu galā – katras beigas ir kā jauna sākums," atvadu vēstulē no skeletona raksta Priedulēna.

Viņa janvāra vidū atgriezās sacensību apritē pēc gada pauzes un Eiropas čempionātā sasniedza 14. vietu, lai gan pirms tam bija bažas, ka viņa varētu neiziet uz starta.

Priedulēnas karjeras lielākais sasniegums ir 2016. gada pasaules junioru čempiones tituls, taču blakus liekama viņas apņēmība. Pirms pagājušās sezonas skeletoniste pārrāva ceļgala krusteniskās saites, taču nolēma neveikt operāciju, lai varētu piedalīties Phjončhanas olimpiskajās spēlēs. Startējot ar smagu traumu, viņa ierindojās septītajā vietā. Priedulēnai tās bija otrās olimpiskās spēles karjerā, jo Sočos viņa finišēja 14. pozīcijā.

© Sportacentrs.com

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru