Sanktmoricā aizvadīts Pasaules junioru čempionāts skeletonā

Ievietots: 25.01.2018 13:17

Autors: Bobslejs.lv

Komentāri: 0

Ceturtdien Sanktmoricas trasē Šveicē aizvadīts pasaules čempionāts skeletonā junioriem. Sieviešu sacensībās  pārliecinoši uzvarēja Vācijas olimpiete Anna Fernštate, kura divu braucienu summā par 0.81 sekundi apsteidza krievieti Jūliju Kanakinu. Trešā vāciete Sūzanne Krehere. Dārta Zunte divu braucienu summā 11.vietā, Endija Tērauda 14. Kopā piedalījās 21 dalībniece.

Junioriem pēc pirmā brauciena pārliecinoši pirmais bija  viens no Krievijas pieaugušo izlases līderiem Ņikita Tregubovs. Otrais ir vēl viens Krievijas sportists Vladislavs Marčenkovs, trešais Fēliks Keisingers no Vācijas. Krists Netlaus pēc pirmā brauciena septītais. Arī pēc otrā brauciena nekas būtiski nemainījās, līderu trio palika tāds pats, Krists Netlaus otrajā braucienā sasniedza sesto laiku, bet beigās tāpat ieņēma septīto vietu. Otrajā startā Kristam trešais labākais ieskrējiens. Kopā junioriem startēja 25 dalībnieki.