Priedulēna vairs netrenēsies kopā ar Dukuriem

Ievietots: 04.06.2018 07:36

Autors: Diena / Sportacentrs.com

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 0

Latvijas labākā skeletoniste Lelde Priedulēna patlaban atveseļojas pēc ceļgala krustenisko saišu operācijas. Nākamajā sezonā mūsu sportiste vairs netrenēsies kopā ar Dukuriem, treneris būs Mareks Mezencevs, lasāms laikrakstā "Diena".

Šajā nedēļā mūsu vadošie skeletonisti parakstīja līgumus ar Latvijas Olimpisko vienību (LOV) par nākamo sezonu. Kritēriji ir mazliet zemāki, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu. Līdz ar to Martins Dukurs, Tomass Dukurs un Lede Priedulēna turpinās karjeru.

Martina mērķis būs vairāk nodarboties ar tehnikas testēšanu, vairs nebūs tik svarīgs rezultāts katros mačos. Tehnikas jautājumos tiks izmantota atšķirīga pieeja - divkārtējais olimpiskais vicečempions strādās ar Rodžeru Lodziņu, savukārt vecākais brālis Tomass sadarbosies ar Daini Dukuru.

Lelde Priedulēna vairs netrenēsies kopā ar Dukuriem, siguldietes treneris būs Mareks Mezencevs, ar kuru strādāja jau iepriekš. LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes absolvente pati nodarbosies ar izdevumu plānošanu. Sadarbība ar Dukuriem notiks saistībā ar trases video kamerām.

Kā zināms, Lelde Priedulēna patlaban atkopjas pēc ceļgala krustenisko saišu operācijas, kas tika krietni vien atlikta, lai varētu piedalīties Phjončhanas olimpiskajās spēlēs. Neskatoties uz smago traumu, 2018. gada olimpiādē Latvijas labākā skeletoniste izcīnīja septīto vietu, par septiņām pozīcijām pārspējot Soču spēlēs iespēto.

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru