Priedulēna septītā pēc pirmās dienas

Ievietots: 16.02.2018 15:08

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: LSM.lv

Komentāri: 2

Phjončhanas olimpiskās spēles turpinās ar skeletona sacensībām sievietēm. Pēc pirmajiem diviem sacensību braucieniem vienīgā Latvijas pārstāve Lelde Priedulēna ieņem septīto vietu.

Priedulēna sāka ar 13.starta numuru, veica labu starta ieskrējienu un nobrauca bez acīmredzamām kļūdām, sasniedzot septīto rezultātu braucienā. Trases augšdaļā Leldei viens no vislielākajiem ātrumiem, bet jau no trases vidusdaļas ātrums vairs tik strauji nepalielinājās. Braucienā vislabāko rezultātu uzrādīja olimpiskā čempione Līzija Jarnolda no Lielbritānijas, kurai sekoja vāciete Žaklīne Lēlinga un Janīne Floka no Austrijas.

Arī otro braucienu mūsu sportiste veica ļoti labi, lieliski izbraucot trasi, izdevās uzrādīt piekto rezultātu braucienā, kas divu braucienu summā ļāva saglabāt septīto vietu, bet jau krietni pietuvoties konkurentēm pirms sestdienas noslēdzošajiem braucieniem.

Jarnolda otro braucienu veica ar kļūdām un pēc pirmās dienas ir trešā. Līdere ir Lēlinga, no kuras tikai divas simtdaļas atpaliek Floka. Otro braucienu visātrāk veica kanādiete Elizabete Vatje, kura no 12.vietas pirmajā braucienā pakāpās uz astoto summā.

Sestdien plkst.13:20 notiks trešais un ceturtais sacensību brauciens.

Phjončhana 2018. Skeletons, sievietes - Pēc pirmās dienas

Komentāri
KennethMus 03.03.2018 06:39
Pozitiv - это негормональный препарат, который помогает вашему организму выработать серотонин и мелатонин, которых так не хватает для радости!
Сайт: http://workle.website/74
KennethMus 04.03.2018 15:32
Pozitiv - это негормональный препарат, который помогает вашему организму выработать серотонин и мелатонин, которых так не хватает для радости!
Сайт: http://workle.website/74
Pievienot komentāru