Priedulēna PK sezonu noslēdz ar izcīnītu septīto vietu

Ievietots: 19.01.2018 17:52

Autors: Bobslejs.lv

Komentāri: 0

Latvijas skeletoniste Lelde Priedulēna Pasaules kausa (PK) izcīņas posmā Kēnigszē trasē Vācijā izcīnīja septīto vietu. PK kopvērtējumā Priedulēna šo sezonu noslēdza 11.vietā.

PK noslēdzošais posms skeletonistēm sākās jau agri no rīta, bet tika pārtraukts un rezultāti anulēti, kad pirmo braucienu bija pabeigušas 12 skeletonistes - lielais sniegputenis traucēja jau pirmajām sportistēm redzēt trasi, bet lēmums par sacensību atcelšanu tika pieņemts tikai pēc tam, kad līderes nespēja uzrādīt konkurētspējīgus rezultātus.

Pēc vīriešu sacensībām, uz starta atkal stājās sievietes un startēja pēc iepriekšējās starta secības, šoreiz uzrādot jau krietni objektīvākus rezultātus, kuri neatšķīrās par vairākām sekundēm, kā tas bija sacensībās no rīta.

Priedulēna pirmajā braucienā kļūdījās pirms "līkās taisnes", izvēloties metodi neatsisties ar plecu pret apmali pirms virāžām, kas nenāca par labu rezultātam, jo brīdi kamanas bija sānslīdē, sabremzējot ātrumu. Pirmajā braucienā latvietei astotais rezultāts. Otrajā braucienā veicās labāk, izdevās brauciens bez ievērojamām kļūdām, un finišā piektais laiks braucienā, kas summā deva septīto vietu.

Par posma uzvarētāju kļuva Žaklīne Lēlinga no Vācijas, kura pēc pirmā brauciena bija tikai ceturtā, bet, veicot teicamu otro braucienu, pārliecinoši pārspēja savu tautieti Tīnu Hermanu, trešajā vietā atstājot Janīni Floku no Austrijas.

Par PK čempioni kļuva šodienas uzvarētāja Lēlinga, kura šosezon ieguvusi 1628 punktus, otrā vieta Hermanai ar 1504 punktiem, savukārt trešā - Elizabete Vatje no Kanādas ar 1470 punktiem. Priedulēnai 992 punkti un 11.vieta.

Nākamās sacensības skeletonistes sagaida jau olimpiskajā Phjončhanā februāra vidū.