Piektdien cīņu uzsāk brāļi Dukuri

Ievietots: 14.02.2014 13:18

Autors: bobslejs.lv

FOTO: bobslejs.lv

Komentāri: 0

Piektdien "Sanki" trasē Soču ziemas olimpiskajās spēlēs cīņu sāk skeletonisti vīrieši. Kopā ir 27 dalībnieki un to vidū arī brāļi Dukuri - Martins un Tomass. Mūsējie izvelējās attiecīgi trešo un ceturto starta numuru,lai izslēgtu lielu risku trasē un ieskrējienā. Amerikānis Metjū Antuāns paņēma otro numuru, krievu favorīts Aleksandrs Tretjakovs - piekto. Tas nozīmē, ka visi favorīti būs kopā un visu izšķirs pati braukšana trasē, ieskrējiens un arī ātrums. Vairāk riskēja vācietis Franks Rommels, kas paņēma pirmo numuru. Iespējams, viņš būs ieguvējs, iespējams arī nē. Laukā ir ļoti silts , plus 15- 16 grādi pēc Celsija stundu pirms sacensību sākuma. Šodien gan nav tik spožas saules kā ceturtdien un arī mazliet vēsāks. Ceturtdien temperatūra kalnu rajonā sasniedza plus 19,2 grādus un tas ir pēdējo desmit gadu rekords.

Dainis Dukurs pirms starta bija visai mierīgs un arī puiši neesot pārāk sanervozējušies. Psiholoģiskais spiediens un spriedze gan lieii, abi ir šīs sezonas līderi pasaules kausa izcīņā, taču te savas trases priekšrocības mājiniekiem, - Tretjakovam, Čudinovam un Tregubovam. jaunais Ņikita Tregubovs patīkami pārsteidza treniņos, viņš te pat vairāk braucis nekā pieredzējušie kolēģi.. Martins un Tomass startēs ar tām pašām slidām, ar ko treniņos. Ātrums bija labs un neesot nozīmes ko mainīt. Brāļi  treniņos skrēja rezervēti, pēdējā dienā ieskrējienā Martinam pat bija tikai devītais un desmitais starta laiks, kaut distancē Antuānam un Tretjakovam viņš zaudēja ne pārāk daudz. Antuāns abos pēdējos braucienos skrēja vai uz visu jaudu, tāpat Tretjakovs vienā bracuienā bija tuvu maksimumam startā, turklāt "krievu raķete" startēja ar siltām slidām, skeletons pirms starta bija iekšā, siltā telpā.

Visu parādīs sacensības un jo īapši pirmie divi braucieni piektdien. Turam īķšķus par brāļiem Dukuriem, TV tiešraide no 14.25 LTV 7.

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru