Phjončhanā Martins Dukurs izcīna uzvaru, Tomasam bronza!

Ievietots: 17.03.2017 13:17

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 4

Šodien tika aizvadītas pirmās sacensības skeletonā jaunuzceltajā Phjončhanas trasē Korejā. Pasaules kausa izcīņas pēdējā, 8.posma sacensībās kungu konkurencē par uzvarētāju kļuva Martins Dukurs, bet viņa brālis Tomass Dukurs sezonu noslēdza ar 3.vietu olimpiskajā trasē! Korejietis Sungbins Juns pēc pirmā brauciena bija līderis, bet otrajā braucienā latvietis bija labāks, apsteidzot mājnieku par vienu sekundes simtdaļu.

Jau treniņbraucienos bija skaidrs - viss izšķirsies 9.virāžā. Arī sacensības pierādīja, ka posms tieši no 8.līdz 10.virāžai ietekmēja kamanu ātrumu trases finiša daļā.

Pirmajā braucienā viens no pirmajiem startēja Juns, kura braucienam tika pievērsta pastiprināta uzmanība. Un pamatoti! Korejietis upurēja pasaules čempionātu, tajā nepiedaloties, lai labāk sagatavotos gan šodienas sacensībām, gan nākamā gada olimpiskajām spēlēm. Elpu aizturējis, sportists veica braucienu ar kļūdām, bet pietiekami nelielām, lai kļūtu par pirmā brauciena līderi. Tā kā Juns piedalījās tikai divos oficiālajos treniņbraucienos, visi klātesošie pievērsa uzmanību, kā mājnieks tiks galā ar 9.virāžu, pieļaujot, ka viņš jau nu vislabāk zinās, kā šo vietu izbraukt. Korejietis virāžu izgrieza ļoti asi un ar nelielu sānslīdi nolika kamanas vajadzīgajā leņķī, lai izvairītos no atsitieniem pret apmalēm. Līdzīgi šo vietu brauca arī pārējie līderi.

Korejietis Juns palika nepāspēts pirmajā braucienā. Tuvākais sekotājs Martins Dukurs zaudēja nepilnas divas desmitdaļas, 3.vietā Ņikita Tregubovs no Krievijas. Tomass Dukurs pēc pirmā brauciena 6.vietā.

Otrajā braucienā Tomass nervu kutinošā cīņā par simtdaļu pārspēja Aleksandru Tretjakovu no Krievijas, ne tikai nosargājot vietu sešniekā, bet arī pakāpjoties uz 3.vietu! Tikmēr Martins veica labāko braucienu šajā trasē - perfekti izbraucot 9.virāžu, izdevās sasniegt jaunu trases rekordu - 50,64 sekundes, kas visticamāk līdz pat olimpiādei paliks nepārspēts.

Līdz ar to Pasaules kausa izcīņa sezona skeletonā ir noslēgusies un par kausa ieguvēju astoto gadu pēc kārtas kļuvis Martins Dukurs, kurš kopvērtējumā ar 1662 punktiem palika nepārspēts. 2.vietā Juns ar 1623 punktiem, Tretjakovs 3.vietā ar 1454 punktiem. Tomass Dukurs 9.vietā ar 1218 punktiem.

Sestdien un svētdien Phjončhanā notiks sacensības bobslejā.

Astoņkārtējais pasaules kausa ieguvējs skeletonā  un pēdējā sezonas posms uzvarētājs Phjončhanā Martins Dukurs kopā ar pārējiem mūsu komandas dalībniekiem atgriezīsies no Korejas  18.marta sestdienas vakarā 19.40 ar Finnair reisu AY 129 no Helsinkiem.

PK8 Phjončhana (Koreja) - Skeletons | Kungi

1.brauciens

2.brauciens

Komentāri
ErnestAncen 29.10.2017 23:11
Hello. And Bye.
Michaelhoild 03.11.2017 17:27
Hello. And Bye.
Lelanddak 02.01.2018 08:45
Thank you for some other informative website. Where else may I get that type of information written in such an ideal approach? I have a project that I'm simply now running on, and I have been at the glance out for such info.
Cialis Online
RandyBig 19.01.2018 20:47
Garment Dyed

Paper Trading

Go to Site: --> http://t.co/vrPeI9LKRA
Pievienot komentāru