Pēc pirmās dienas Martins līderis, Tomass trešais

Ievietots: 07.03.2019 21:25

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 1

Pirmie divi no četriem braucieniem aizvadīti Pasaules čempionātā skeletonā vīriešiem. Sarežģītajā Vistleras trasē pēc pirmās dienas līderis ir Martins Dukurs. Labas izredzes pacīnīties par uzvaru ir arī viņa brālim Tomasam Dukuram, kurš ieņem trešo vietu.

Tomass šosezon "ziedoja" Pasaules kausa izcīņas vienu posmu, lai tajā laikā trenētos un labāk sagatavotos Vistleras trasei, kas arī pierādās ar labiem braucieniem čempionātā. Pirmajā braucienā līdz pat trases beigām Tomass bija viens no ātrākajiem, bet kļūdījās pēdējās virāžās, kas rezultējās ar piekto vietu, kamēr jaunākais brālis Martins jau bija līdera godā un tuvāko sekotāju Kristoferu Grotheru no Vācijas apsteidza par septiņām simtdaļām.

Otrajā braucienā abiem latviešiem izdevās izlabot kļūdas trasē, veikt labus braucienus un ievērojami uzlabot rezultātus. Ja Tomass vēl beigās kļūdījās un pēc finiša nebija apmierināts ar sasniegto rezultātu, viņa sniegums ļāva pakāpties par divām vietām augstāk, pirmo sacensību dienu noslēdzot trijniekā. Tikmēr Martins spēja uzlabot gan starta rezultātu, gan sasniegt jaunu trases rekordu finišā - 51,91 sekunde, tuvāko sekotāju Ņikitu Tregubovu no Krievijas apsteidzot par 0,37 sekundēm. Tomass pēc pirmās dienas no Martina atpaliek gandrīz pussekundi.

Neveiksmīgi čempionāts sācies vairākiem sezonas līderiem - Pasaules kausu izcīnījušais Aleksandrs Tretjakovs no Krievijas pirmajā braucienā kļūdījās un uzrādīja sesto rezultātu, to ievērojami labojot otrajā braucienā, kurā izdevās sasniegt otro labāko laiku aiz Martina, kas divu braucienu summā šobrīd ļauj ieņemt ceturto vietu. Vācietis Grothers pēc pirmā brauciena bija otrais, bet nākamo braucienu veica ar kļūdām, "noslīdot" uz piekto vietu summā. Kļūdainais otrais brauciens neļāva olimpiskajam čempionam Sungbinam Juņam no Korejas ierindoties augstāk par sesto vietu.

Šī gada svarīgākās meistarsacīkstes notiek Kanādā, Vistleras trasē, kur 2010.gadā notika Vankūveras ziemas olimpiskās spēles.

Pasaules čempionāta uzvarētājs tiks noskaidrots četru braucienu summā. Noslēdzošie braucieni notiks piektdienas vakarā.

PČ Vistlera. Skeletons, vīrieši, 1.diena

Komentāri
Gloriacix 07.03.2019 10:08
We will also welcome competitors.
edwardhpnk.x.fc2.com Feedback from the shoutcasters was to temper our enthusiasm for data though.
Pievienot komentāru