Ņikitina uzvar Siguldā

Ievietots: 09.12.2018 11:45

Autors: Sportacentrs.com

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 0

Siguldas trasē noslēgušās Pasaules kausa sezonas pirmā posma sacensības skeletonā sievietēm. Pirmo vietu nosargāja Jeļena Ņikitina no Krievijas. Latvija dāmu sacensībās netika pārstāvēta.

Ņikitina, kurai bija pārliecinoši labākais starts, abos braucienos tuvāko sāncensi noskrienot par deviņām simtdaļām, ieņēma pirmo vietu pēc pirmā brauciena. Viņa trasi veica 52,51 sekundē un par 0,26 sekundē apsteidza vācieti Tīnu Hermani.

Otrais brauciens Hermanei gan neizdevās, un viņa noslīdēja uz trešo vietu, bet Ņikitinai uzvaras nosargāšanai pietika arī ar otro ātrāko braucienu. Viņa par 0,30 sekundēm summā apsteidza kanādieti Elizabetu Maieri, kura otrajā braucienā bija ātrākā un no trešās vietas pakāpās uz otro.

Iepriekšējās Pasaules kausa sezonas uzvarētāja vācieti Žaklīna Lellinga otrajā braucienā no septītās vietas pacēlās uz piekto. Olimpiskā vicečempione iepriekšējā sezonā sakrāja 1628 punktus, Hermani apsteidzot par 124 punktiem, bet trešā ar 1470 punktiem bija Maiere. Ņikitina ar 1306 punktiem Pasaules kausa sezonā ierindojās ceturtajā pozīcijā.

Atgādinām, ka vīru sacensībās uzvaru svinēja Ņikita Tregubovs, kurš par 0,37 sekundēm apsteidza Martinu Dukuru. Nākamie trīs posmi notiks Vācijā: Vinterbergā, Altenbergā un Kēnigszē.

© Sportacentrs.com

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru