Netlaus uzvar EK otrajā posmā un uzstāda trases rekordu

Ievietots: 12.11.2017 19:02

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: Skeleton.lv

Komentāri: 1

Latvijas jaunais skeletonists Krists Netlaus izcīnījis uzvaru Eiropas kausa (EK) 2.posma sacensībās Lillehammerē, Norvēģijā. Turklāt Netlaus bija pārliecinoši ātrākais abos sacensību braucienos, otrajā uzstādot jaunu trases rekordu 52,75 sekundes. Otrās vietas ieguvējs austrietis Samjuels Maijers apsteigts par 0.77 sekundēm, trešajā vietā sestdienas uzvarētājs brits Kreigs Tompsons, plus 0.83 sekundes.

Jau sestdien Krists bija otrais, bet turpinājums svētdien bija vēl izcilāks. Arī strata ieskrējiens šoreiz labāks, divreiz otrais laiks, Netlaus šajā rādītājā atpalika tikai no Kreiga Tompsona. Pēc diviem pirmajiem sezonas posmiem talantīgais  Krists Netlaus nu kļuvis par līderi kopvērtējumā.

Eiropas kausu izlases treneris Gints Dzērve: "Pēc vakardienas izdarījām secinājumus, sapratām, kur ko vēl varam izdarīt, nometām vēl starta ieskrējienā. Puika izdarīja plānu par visiem 100 procentiem, nokārtoja visu, kas bija jānokārto un trases rekords vēl kā saldais ēdiens, tas bija pat negaidīti. Klasiski Martina Dukura stilā - otrajā braucienā vēl trases rekords! Ļoti sakarīgs atspēriens kopvērtējumam."

Sieviešu konkurencē svētdien Latvijas skeletonistēm arī veicās nedaudz labāk, Endija Tērauda bija septītā, devītajā vietā Dārta Zunte. Nākamais Eiropas kausu posms jau jaunnedēļ Vinterbergas trasē Vācijā. 

Rezultāti (vīrieši)
Rezultāti (sievietes)

Komentāri
Fans 12.11.2017 19:21
Super aug mums jaunā paaudze :)))
Pievienot komentāru