Mūsējie otro posmu pēc kārtas uz goda pjedestāla netiek

Ievietots: 04.01.2019 17:48

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 0

Pasaules kausa izcīņā skeletonā vīriešiem trešajā posmā Altenbergā, Vācijā uzvarējis krievu sportists Aleksandrs Tretjakovs. Mūsu sportisti jau otru posmu pēc kārtas netika uz goda pjedestāla.

Kopā sacensībās šodien startēja 25 dalībnieki. Ivo Šteinbergam pēc izlozes tika trešais starta numurs pirmajā braucienā un viņš sasniedza 23.rezultātu, pie otrā brauciena vairs netikdams.

Tomass Dukurs startēja ceturtais un pēc pirmā brauciena viņam desmitais rezultāts, vērā ņemama kļūda trases augšā. Martinam Dukuram septītais starta numurs un ceturtais  labākais rezultāts braucienā , ļoti tuvu otrajai un trešajai vietai. Kā norādīja sportista tēvs un treneris Dainis Dukurs, Martinam bija dažas kļūdas aplī un zemākajās virāžās, toties šoreiz iepriecināja labais starta ieskrējiens. Par līderi jau pirmajā braucienā kļuva krievu sportists Aleksandrs Tretjakovs, kas visai daudz apsteidza tuvākos sekotājus korejieti Sungbinu JUnu un savu tautieti Ņikitu Tregubovu. Olimpiskajam čempionam starta ieskrējienā paslīdēja kāja un tas noteikti ietekmēja viņa laiku trasē.

Otrajā braucienā neko uzlabot neizdevās, Martins summā noslīdēja uz septīto vietu, braucienā devītais laiks, Tomass tā arī palika desmitais. Par posma uzvarētāju pārliecinoši kļuva Aleksandrs Tretjakovs, otrais olimpiskais čempions Sungbins Juns, trešais Tregubovs. Martinam nebija ideāli veikts lielais aplis un līdz ar to izeja no tā laukā, pa niansei arī citviet trases lejā.

Dainis Dukurs telefonintervijā LTV 7 atzina, ka eksperimenti tomēr ir devuši savu skaidrību ”Martins ir pārsēdies uz vecajām kamanām, ir skaidrība par jaunām slidām, šodien varbūt tās bija par platu, bet nāks laiks un gan jau sevi attaisnos. Eksperimenti turpinās, bet gan jau ar laiku tās braukšanas sajūtas nāks atpakaļ, šodien nebija ideāli, bet nu pa tādu sniegu ideāli braukt arī ir grūti.”

Pasaules kausa kopvērtējumā par vienīgo līderi atkal kļuvis krievu sportists Tretjakovs.

Martins Dukurs pēc pirmajiem trim posmiem ir piektais, Tomass - sestais, Ivo Šteinbergs - 20.vietā.

Nākamais sezonas posms, vienlaicīgi arī Eiropas čempionāts, pēc nedēļas citā Vācijas trasē Kēnigszē.

 Sacensību protokols

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru