Martins paņem visu banku!

Ievietots: 25.01.2014 18:11

Autors: bobslejs.lv

FOTO: Juris Bērziņš -Soms

Komentāri: 1

Ar Martina Dukura uzvaru beigusies šī pasaules kausa izcīņas sezona skeletonā. Pēdējā posmā Kēnigzē Martins uzvarēja arī Eiropas čempionātā! Gan Eiropā, gan pasaulē šodien otrais Tomass Dukurs, trešais - vācietis Franks Rommels. Martins ieguva pasaules kausu jau piekto sezonu pēc kārtas un turkāt tika arī pie sezonas galvenās naudas balvas - 100 000 eiro. Šī balva pienācās tam, kas uzvarēja trijās dažādās trasēs (Sanktmorica, Īglsa un Kēnigzē), turklāt obligāti bija jāuzvar visos sešos braucienos.

Jau pēc pirmā brauciena Martins bija stabili pirmais un šo vietu beigās arī nosargāja, otrajā braucienā pat sasniedzot jaunu trases rekordu. Summā otrais Tomass, kuram arī divi ļoti labi braucieni. Kēnigzē ar labāko sastāvu nestartēja krievu un kanādiešu skeletonisti.

Pēc finiša ļoti gandarīts bija arī sportistu tēvs Dainis Dukurs: "Ir padarīts ļoti labs darbs un pašiem ir gandarījums. Tas ir labs vēstījums arī konkurentiem un laba dāvana līdzjutējiem. Mēs gan neapstāsimies, sezonas galvenie mači vēl priekšā, tūdaļ dosimies mājup, vēl dažās dienās jāizdara kādi uzlabojumi un tad jau 29.janvārī jāsūta tehnika uz Šočiem."

Martins Dukurs apbalvošanā pateicās arī visai komandai par lielisku darbu un apsolīja kolēģiem labu atvaļinājumu pēc sezonas beigām, ikviens to ir pelnījis. Tāpat gandarīts par paveikto bija Tomass, kuram arī izdevās labi braucieni.

Komentāri
Vilnis 25.01.2014 18:56
Hip, Hip, Urrāā !!! Apsveicam Martinu un Tomasu !!!
Lielisks visas komandas darbs!!! Paldies!
VEIKSMI SOČOS!
Pievienot komentāru