Martins līderis pēc pirmās sacensību dienas, Tomass trešais pasaules čempionātā

Ievietots: 05.03.2015 11:00

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: Romualds Vambuts

Komentāri: 1

Martins, kā jau reitinga līderis varēja sev pirmais izvēlēties starta numuru un viņš paņēma trešo starta numuru. Katram gadījumam sportists tādējādi nodrošinājās pret nejaušībām un laika apstākļu ietekmi. Tomass paņēma otro numuru. Tālāk Aleksandrs Tretjakovs ņēma piekto numuru, Aksels Jungks ceturto, Ņikita Tregubovs sesto, bet amerikānis Metjū Antuāns nolēma riskēt un startēt pirmais. Visi pārējie faktiski izvēlējās turpmākos atlikušos starta numurus pēc kārtas. Kopumā sacensībās piedalās 34 skeletonisti.

Pirmajā braucienā Martins uzstādīja jaunu trases rekordu un ieņēma pirmo vietu. Par 0.30 sekundēm atpalika krievs Aleksandrs Tretjakovs un par 0.51 sekundi – Tomass Dukurs. Ļoti apmierināts arī sarunā ar Latvijas TV bija izlases treneris Dainis Dukurs un, īpaši tas attiecās uz žūrijas lēmumu, sacīkstēs dažiem konkurentiem neredzēja brīnumainas krāsas slidas… Starta ieskrējienā labākais šoreiz bija korejietis Vons, Tretjakovs otrais un Martins trešais, tomēr mūsu līderim pārliecinoši labākais izejas ātrums.

Otrajā braucienā Martinam notika negadījums startā – sliktās gropes dēļ viņa kamanas izmeta laukā un Martins pazaudēja daudz laika, līdz ar to summā Tretjakovs pietuvojās un mūsu līdera pārsvars pēc pirmās dienas ir tikai 0.17 sekundes. Teju no gropes startā izmeta arī Tomasu, tomēr viņam vairāk paveicās un Tomass nosargāja trešo pozīciju, tuvāko sekotāju apsteidzot jau par 0.21 sekundi. No gropes otrajā braucienā izmeta arī vācieša Šlainica skeletonu.

Par tādu pavērsienu ļoti neapmierināts bija Martins, kas oficiālajā intervijā arī izteica savas domas par šo gropi un arī atzīmēja, ka tas viņam mačos gadoties pirmo reizi. Telefonintervijā Latvijas TV to apstiprināja arī Dainis Dukurs un šodien daudzu komandu pārstāvji uzstādīšot savu ultimātu žūrijai, lai gropi ievelk rūpīgāk un to dara pirms katra brauciena.

Piektdien pēdējie divi braucieni skeletonā. Trešajā braucienā vispirms startēs līderis un pēc tam visi pārējie, ceturtajā brauks tikai 20 labākie apgrieztā secībā no 20.pozīcijas līdz pat līderim.

Pasaules čempionāts 2015 | Vinterberga | Skeletons vīriešiem (1.un 2.brauciens)

Komentāri
Elita 05.03.2015 12:03
Veiksmi brāļiem! Turam īkšķus!
Pievienot komentāru