Martinam un Tomasam dubultuzvara Vinterbergas posmā!

Ievietots: 03.01.2014 15:17

Autors: bobslejs.lv

FOTO: Juris Bērziņš-Soms

Komentāri: 0

Ar dubultuzvaru Latvijas skeletonisti brāļi Dukuri sākuši 2014.gadu – pasaules kausa ceturtajā posmā Vinterbergas trasē Vācijā Martinam pirmā vieta un Tomasam otrā!

Jau pēc pirmā brauciena Martins bija pārliecinošs līderis, par 0.71 sekundi apsteidzot amerikāni  Metjū Antuānu un par 0.77 – Tomasu. Ceturtajā vietā pēc pirmā brauciena bija līderis kopvērtējumā krievu skeletonists Aleksandrs Tretjakovs.

Otrajā braucienā  mūsējie bija paši ātrākie – Martinam vēlreiz labākais laiks, bet Tomasam šoreiz otrais rezultāts. Antuāns neizturēja spriedzi un braucienā bija tikai 11., kas viņu kopvērtējumā atsvieda uz  ceturto vietu. Toties Tretjakovs ar septīto laiku otrajā mēģinājumā spēja pakāpties uz trešo pozīciju kopvērtējumā. Divu braucienu summā Martins apsteidza Tomasu par  1.19 sekundēm un Tretjakovu par  1.53 sekundēm.

Daudzi konkurenti nespēja labi veikt otro braucienu, taču tas ļoti labs padevās japānim  Hiroatsu Takahaši – trešais laiks braucienā deva viņam astoto pozīciju. Abos mēģinājumos startā jaunus Vinterbergas trases rekordus sasniedza Aleksandrs Tretjakovs.

”Esam uz pareizā ceļa,” - pēc dubultuzvaras rezumēja izlases treneris Dainis Dukurs. ”Viss ir tā kā tam jābūt un tas ir labs sākums šim gadam, paldies visai komandai.”

Intervijā uz goda pjedestāla Martins Dukurs teica, ka līdz pēdējai dienai treniņos ekperimentēja, kopā ar treneriem meklēja pareizās līnijas un arī īsto matreiālu un vismaz  šajā  trasē viss izdevās kā plānots.

Pasaules kausa kopvērtējumā pēc ceturtā posma Tretjakovs ar 845 punktiem saglabāja pirmo vietu. Martins ar  820 punktiem ir otrais, Antuāns ar  785 – trešais, Tomass ceturtajā vietā, 778.punkti.

Nākamās sacensības  jau pēc nedēļas Sanktmoricas trasē Šveicē, kur skeletonistiem turklāt būs jāveic divi atsevišķi posmi.

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru