Martinam Dukuram jaunajā trasē desmitā vieta

Ievietots: 21.01.2005 12:14

Autors: MĀRIS MELNOZOLS

FOTO: BSD PORTAL

Komentāri: 0

Šodien jaunajā Čezānas trasē Itālijā norisinājās pasaules kausa izcīņas piektais posms skeletonā kā sievietēm tā arī vīriešiem. Vīriešu sacensībās startēja 42 dalībnieki. Viņu vidū bija arī abi Latvijas pārstāvji Martins un Tomass Dukuri.

Visai pieticīgi startēja Tomass Dukurs, kurš savā vienīgajā braucienā uzrādīja laiku 1 minūte un 3,02 sekundes. Tomass palika 33. vietā un otrajam braucienam nekvalificējās. Martins Dukurs jau pirmajā braucienā uzrādīja desmito laiku un otrajā braucienā uzrādot divpadsmito ātrāko laiku savu desmito pozīciju nosargāja. Dukurs to dalīja ar vācieti Mihi Haliloviču. Divu braucienu summā Martins no uzvarētāja atpalika par 2,15 sekundēm.

Uzvarēja kanādietis Dafs Gibsons, kura laiks divu braucienu summā bija 2 minūtes 2,17 sekundes. Viņa laiks pirmajā braucienā 1 minūte un 0,77 sekundes, kas ir jaunās trases rekords. Otrais palika vācietis Matiass Bīdermanns, kurš no Gibsona atpalika par 0,47 sekundēm. Savukārt trešais bija cits kanādietis Džefs Peins. Viņš no sava tautieša atpalika par 0,81 sekundi.

Sieviešu sacensībās piedalījās 30 dalībnieces. Visu goda pjedestālu aizņēma Vācijas sportistes. Pirmā bija Kerstina Jurgensa, kuras laiks divu braucienu summā bija 2 minūtes un 4,87 sekundes. Jurgensas uzrādītais laiks pirmajā braucienā 1 minūte un 2,12 sekundes, kas ir jaunās trases rekords. Otrā palika Diāna Sartora, kura no Jurgensas atpalika par 0,79 sekundēm, bet trešā bija Monika Rīkevalde. Viņa no uzvarētājas atpalika par 1,79 sekundēm.

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru