Brāļiem Dukuriem vēl viena dubultuzvara, šoreiz Sanktmoricā!

Ievietots: 10.01.2014 13:57

Autors: bobslejs.lv

FOTO: Juris Bērziņš-Soms

Komentāri: 2

Pasaules kausa piektajā posmā skeletonā Sanktmoricas trasē Šveicē atkal dubultuzvara Latvijai! Pirmajā vietā Martins Dukurs, otrajā viņa vecākais brālis Tomass. Pasaules kausa kopvērtējumā nu Martins atkal ir līderis, bet Tomass pakāpās uz trešo vietu.

Jau pēc pirmā brauciena brāļi ieņēma pirmās divas vietas, bet līderis tobrīd bija Tomass. Viņš apsteidza Martinu par 0.14 sekundēm, varbūt vairāk uz ledus kvalitātes rēķina. Sanktmoricā neparasti silts laiks, apmācies , un Martins pēc izlozes startēja pirmais, Tomass- trešais. Pēc pirmā brauciena trešajā pozīcijā bija amerikānis Metjū Antuāns, ceturtais - Aleksandrs Tretjakovs.

Otrajā braucienā abiem mūsu sportistiem labs sniegums, taču Martins tomēr bija par mata tiesu labāks un kļuva par šī posma uzvarētāju. Martinam jauns trases rekords un summā viņš apsteidza brāli par 0.26 sekundēm. Trešajā vietā Antuāns - 0.69 sekundes aiz Martina. Sportistu tēvs Dainis Dukurs atzinīgi vērtēja šīs dienas iznākumu un bija priecīgs: "Abiem bija labi braucieni, varbūt otrajā beigas Martinam bija nedaudz labākas, tāda sajūta, ka daudzi apkārtējie arī šoreiz vēlēja uzvaru Tomasam, bet ir labi, esam pirmajās divās vietās."

Apbalvošanā Tomass teica, ka būtībā viņam abi braucieni bija nedaudz vienādi, savukārt Martins atzina, ka pirmajā braucienā vēl labāku rezultātu liedza uzrādīt pirmā starta pozīcija, kopumā viss esot bijis ļoti labi.

Nākamās sacensības jau svētdien, kad Sanktmoricā notiks vēl viens pasaules kausa posma skeletonā. Pēc tā vēl pasaules kausa sezonas pēdējās divas sacensības Īglsā un Kēnigzē.

Komentāri
Vilnis Iekļavs 12.01.2014 14:22
Dziļi paklanos skeletona komandas priekšā!
Vīri Jūs esiet Latvijas NASA kosmonauti!
Apsveicu, novēlu izturību nākotnē un paldies par Jūsu darbu!
Vilnis 12.01.2014 15:14
Heijā!!! 12.janvāris Sanktmoricas trasē rit latviešu zīme!
Apsveicam Martinu un Tomasu malači !!!
Sveicam arī Oskaru un puišus malači!
Paldies! Astra un Vilnisi
Pievienot komentāru