Arī Altenbergā triumfē Ņikitina

Ievietots: 04.01.2019 13:48

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: bsd

Komentāri: 0

Pasaules kausa skeletona sezona pēc Jaunā gada atsākusies ar trešo posmu Altenbergas trasē  Vācijā. Par uzvarētāju kļuva Krievijas skeletoniste Jeļena Ņikitina.

 

Sievietēm savas trases priekšrocības 20 dalībnieču konkurencē  vajadzēja apliecināt vācietēm, jo  pēdējos oficiālajos treniņos ceturtdien pārliecinoši labākās šajā trasē bija vācietes Tīna Hermane un Žaklīna Lēlinga.

Līdz galam šim plāns gan neizdevās. Sacensību laikā jau pirmajā braucienā sniga un labāko laiku uzrādīja Jeļena Ņikitina no Krievijas, otrā vāciete Žaklīna Lēlinga un trešā Jūlija Kanakina no Krievijas. Otrajā braucienā atkal ātrākā Ņikitina, kurai vēl jauns starta rekords, otrajā vieta Lēlinga, trešā Kanakina.

Pasaules kausa kopvērtējumā Jeļena Ņikitina nu vēl vairāk nostiprinājusies vadībā, ar divām uzvarām sezonā Lelde Priedulēna vēl atgūstas no savainojuma un Altenbergā nestartēja. Nākamais posms jau pēc nedēļas citā  Vācijas trasē Kēnigszē, kur vienlaicīgi būs arī Eiropas čempionāts un tur startēs arī Priedulēna .

Sacensību protokols

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru