Aizvadīts trešais pasaules kausa posms skeletonā

Ievietots: 09.12.2004 22:15

Autors: ANDRIS JURGA

FOTO: BSD PORTAL

Komentāri: 0

Šodien sacensības norisinājās gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē Īglsā (Austrija). Sieviešu sacensībās piedalījās 28 dalībnieces, savukārt vīriešu sacensībās piedalījās 41 dalībnieks.

Sieviešu sacensībās uzvarēja amerikāniete Noella Pikus-Peisa abos braucienos uzrādīdama ātrākos laikus (55,13 un 55,85 sekundes), divu braucienu summā 1 minūte un 50,98 sekundes. Otrā palika vāciete Kerstina Jurgensa, uzvarētājai zaudējot 0,17 sekundes, lai gan pēc pirmā brauciena starpība bija tikai viena sekundes simtdaļa starp Jurgensu un Pikusu- Preisu. Savukārt trešā finišēja cita vāciete Diāna Sartora, no uzvarētājas atpalikdama par 0,34 sekundēm.
Jāpiebilst, ka Latvija sieviešu skeletonā diemžēl netiek pārstāvēta.

Savukārt vīriešu sacensības norisinājās arī ar divu latviešu sportistu līdzdalību. Latviju pārstāvēja Tomass Dukurs un Ivo Pakalns.

Uzvarēja šveicietis Gregors Štāli, kurš pēc pirmā brauciena gan atradās tikai trešajā vietā, divu braucienu summā uzrādot laiku 1 minūte un 48,24 sekundes. Otrais, pēc pirmā brauciena gan atrazdamies pirmajā vietā, finišēja amerikānis Džefs Peins, kurš uzvarētājam zaudēja 0,15 sekundes. Savukārt trešais palika austrietis Markuss Pencs, kurš no uzvarētāja atpalika par 0,19 sekundēm. Diezgan neveiksmīgi šīs sacensības izvērtās amerikānim Zaham Lundam, kurš pēc pirmā brauciena atradās otrajā vietā, bet otrajā braucienā spēja uzrādīt tikai 11 labāko laiku un rezultātā palika 6. vietā.

Savukārt no Latvijas sportistiem labāku rezultātu uzrādīja Tomass Dukurs, kurš palika 23. vietā, uzvarētājam zaudēdams 1,92 sekundes. Tikmēr Ivo Pakalns spēja uzrādīt tikai 39. ātrāko laiku un otrajam braucienam nekvalificējās.

Jāpiebilst, ka šoreiz otrajam braucienam kvalificējās labākie 25 sportisti.

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru