Ultimāts britu bobslejā: klusē vai netiec uz olimpiādi!

Ievietots: 18.06.2017 16:41

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: Charlie Booker

Komentāri: 235

Reaģējot uz sūdzībām presē par trenera rasistisko un aizskarošo attieksmi pret vairākiem sportistiem, Lielbritānijas Bobsleja un Skeletona asociācija (BBSA) "ieteikusi" saviem sporistiem klusēt un neizplatīt "baumas" žurnālistiem, piedraudot ar vietas zaudēšanu olimpiskajā komandā.

Šonedēļ jau ziņojām, ka viens no Lielbritānijas bobslejistu treneriem vairākkārt izteicis "rasistiskus" komentārus, nodēvējot melnādainos cilvēkus par "sliņķiem" un slavējot "kaukāziešus", salīdzinot ar viņiem. Tāpat trenerim tiek pārmests seksisms un "diktatūra".

Draudus par izslēgšanu no olimpiskās komandas Lielbritānijas bobsleja un skeletona izlase saņēma arī neilgi pirms 2014.gada Soču spēlēm, kad bija noplūdusi informācija par kāda trenera attiecībām ar izlases sportisti.

Izdevums "Sport Intern" šodienas numurā ziņo, ka BBSA aicina izvairīties no neslavas celšanas: "Negatīva informācija publiskajā telpā var nopietni aptraipīt mūsu sūri nopelnīto reputāciju," aicinot neizpaust informāciju žurnālistiem, kamēr šī neslavas lieta tiek izmeklēta un atrasti "vainīgie".

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru