Šodien Leikplesidas trasē starts Ķibermaņa un Bērziņa divniekiem

Ievietots: 15.02.2019 08:23

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 1

Pasaules kausa izcīņa bobslejā un skeletonā ir sasniegusi septīto etapu. Pirmās trasē dosies skeletonistes, kurām sacensības sāksies 15:30 pēc Latvijas laika. 20:00 sacensības sāks bobslejistes, uzreiz pēc tam 21:00 pirmo sacensību braucienu aizvadīs vīriešu bobsleja ekipāžas. Latvijas karoga krāsas šodien pārstāvēs Oskars Ķibermanis ar stūmēju Matīsu Mikni, kā arī Ralfs Bērziņš ar Dāvi Spriņģi.

Priekšpēdējais posms notiek Leikplesidas trasē ASV. Šajā pilsētā 1980.gadā notika ziemas olimpiskās spēles, bet deviņdesmito gadu beigās trase tika ievērojami pārbūvēta un atklāta 2000.gadā ar Labas gribas spēlēm, kurās uzvarēja tagadējie Latvijas izlases treneri Sandis Prūsis un Jānis Ozols. Kopš trases rekonstrukcijas ir notikušas vairākas virāžu pārbūves, jo trase bija pārāk bīstama un daudzas ekipāžas finišu nereti sasniedza ar slidām gaisā.

Kā zināms, Lelde Priedulēna ir izvēlējusies noslēgt skeletonistes karjeru, tāpēc Pasaules kausa izcīņā pagaidām nestartē neviena Latvijas pārstāve. Sestdien notiks skeletona sacensības vīriešiem, kur Latviju pārstāvēs tikai Martins Dukurs, jo Tomass Dukurs izvēlējies izlaist šo posmu, lai labāk spētu sagatavoties sezonas svarīgākajam startam - Pasaules čempionātam, kas notiks marta sākumā.

Savukārt bobslejā divnieku sacensībās redzēsim abas mūsu komandas, bet četriniekos startēs tikai Ķibermaņa kvartets.

Starta secība:
Skeletons, sievietes
Bobslejs, sievietes
Bobslejs, vīrieši

Komentāri
CheryljaB 20.02.2019 12:01
✅ DATING SIMULATOR ☏ http://sexinyourcity.ml ♡
Pievienot komentāru