Siguldas Pasaules kausa posmā no spēcīgākajām valstīm nebūs tikai Kanāda

Ievietots: 29.11.2018 10:13

Autors: Sportacentrs.com

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 0

No spēcīgākajām valstīm nākamajā nedēļas nogalē Siguldā gaidāmajā Pasaules kausa posmā bobslejā un skeletonā neieradīsies vien Kanāda, sarunā ar Sportacentrs.com pastāstīja Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas (LBSF) ģenerālsekretāra asistente Janika Judeika.

Trešdien noslēdzies pieteikšanās termiņš Siguldas posmam, noskaidrojoties, ka bobsleja divniekos vīriem startēs 18 ekipāžas, bobslejā dāmām būs desmit divnieki, skeletonā vīriem brauks 24 sportisti, bet skeletonā dāmām trasi mēģinās pievarēt 17 atlētes.

"Bobslejā no spēcīgākajām valstīm Kanāda palikusi otrpus okeānam, startējot Ziemeļamerikas kausā. Tomēr skeletonā šīs valsts sportisti ir. Čehi tur brauca, bet ir atpakaļ. Angļi nav pieteikušies, bet nezinu, kādi ir viņu šīs sezonas plāni," saka Judeika. "Vēl teorētiski kādas ekipāžas pieteikties var pirmdien tehniskajā sapulcē, bet tā notiek reti."

"Ir olimpiskais čempions Frīdrihs, ir Vons. No zināmākajiem nebrauks vienīgi Kripss (Phjončhanā dalīja zeltu divniekos ar Frīdrihu)," saka Judeika.

Latvijai bobslejā vīriem būs Oskara Ķibermaņa un Ralfa Bērziņa ekipāžas, kamēr Oskars Melbārdis šo sezonu izlaidīs veselības problēmu dēļ. Skeletonā vīriem kopā ar Tomasu un Martinu Dukuriem savu debiju augstākajā līmenī piedzīvos Ivo Šteinbergs, bet skeletonā dāmām šoreiz mājinieču nebūs, jo Lelde Priedulēna turpina cīnīties ar ceļgala problēmām un sezonu sāks janvārī.

Nākamnedēļ Siguldā notiks Pasaules kausa izcīņas jaunās sezonas atklāšanas posms bobslejā un skeletonā. Šī ir pirmā reize, kad Siguldā sacentīsies pasaulē labākie bobslejisti un skeletonisti gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē. Piektdien, 7. decembrī notiks sacensības bobslejā sievietēm, dienu vēlāk sekos sacensības skeletonā vīriešiem un bobsleja divniekiem, bet svētdien spēkus samēros dāmu skeletonistes un vēlreiz brauks bobsleja divnieku ekipāžas.

© Sportacentrs.com

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru