Goda pjedestāls

2015/16

SacensībasSportistiDisciplīnaVietaKurKad
PK Melbārdis/Dreiškens 2x II Altenberga 28.nov
  Žaļims/Dambis 2x 8    
  Ķibermanis/Leiboms 2x 9    
  Ķib/Zīr/Lūsis/Leiboms 4x 5   29.nov
  Mel/Stre/Vilk/Miknis 4x 8    
  Žaļ/Jans/Sprin/Dambis 4x 13    
PK Melbārdis/Dreiškens 2x II Vinterberga 5.dec
  Žaļims/Dambis 2x 5    
  Ķibermanis/Leiboms 2x 6    
  Mel/Stre/Vilk/Miknis 4x 5   6.dec
  Ķiber/Zīr/Lūsis/Leibom 4x 9    
  Žaļ/Dambis/ Kalni/Jans 4x 16    
PK Melbārdis/Dreiškens 2x II Kēnigzē 12.dec
  Žaļims/Dambis 2x 10    
  Ķibermanis/Leiboms 2x 17    
  Mel/Stre/Vilk/Miknis 4x 6   13.dec
  Žaļ/Damb/Kalni/Janson 4x 17    
  Ķib/Zīrups/Lūsis/Leib 4x 19    
PK Žaļims /Dambis 2x 5 Leikplesida 8.janv
  Kibermanis/Leiboms 2x 8    
  Melbārdis - mugura        
  Lat nebrauc, kritieni, 4x      
  traumas, mugura        
PK ŽaļimsDam/Vilk/Miknis4x   5 Parksitija 15.janv
  Ķibe/Stre/Lūsis/Janso 4x 9    
  Melbārdis nestartē        
  Kib/Stre/Lūsis/Janson 4x 6 Parksitija 16.jabv
  Žal/Dam/Vilk/Miknis   7    
  Melbārdis nestartē        
PK Žaļims/Dambis 2x 4 Vistlera 22.janv
  Melbārdis.Dreiškens 2x 5    
  Ķiberm/Jansons 2x 18    
  Žaļims/Dambis 2x II Vistlera 23,.janv
  Melbārdis / Dreiškens 2x 4    
  Ķibermanis/Miknis 2x 18    
PK Žaļims/Dambis 2x 7 Sanktmorica 6.fenr
  Melbārdis/Dreiškens 2x 10    
  Ķibermanis/Miknis 2x 12    
  Melb/Drei/Vilk/Strenga 4x III   7.febr
  Ķib/Jans/Miknis/Leib 4x 6    
  Žal/Lūs/Zīrups/Dambis 4x 13    
Eiropas čempionāts Žaļims/Dambis 2x 5 Sanktmorica 6.febr
  Melbārdis/Dreiškens 2x 8    
  Ķibermanis/Miknis 2x 10    
  Melb/Drei/Vilk/Streng 4x III   7.febr
  Ķiber/Jans/Mik/Leib 4x 6    
  Žal/Lūs/Zīr/Dambis 4x 12    
Pasaules čempionāts Melbārdis/Dreiškens 2x 5 Iglsa 13./14/febr
  Ķibermanis Miknis 2x 14    
  Žaļims/Dambis 2x 15    
  Mel/Drei/Vil/Strenga 4x I Iglsa 20/21 febr
  Ķib/Jans/Mikn/Leibo 4x 10    
  Žaļims/Zīr/Lūs/Damb 4x 17    
PK Melbārdis/Dreiškens 2x 5 Kēnigzē 27.febr
  Žaļims/Dambis 2x 7    
  Ķiberm/ Miknis 2x 16    
  Melb/Drei/Vilk/Strenga 4x 5 Kēnigzē feb 28
  Žaļ/Lūs/Sprinģis/Dam 4x 14    
  Ķib/ Jans/ Mikn/Leib 4x 15    
           
PK kopvertējumā divniekos pirmo reizi 3.vietu iegūst Uģis Žaļims. Melbārdis - 5, Ķibermanis - 14     
 četriniekos Ķibermanis -10. Melbārdis 12, Žaļims - 13    
 Kombinācijā Žaļims - 7, Melbārdis - 8 un Ķibermanis 12.    

2014/15

SacensībasSportistiDisciplīnaVietaKurKad
PK 1 posms Melbārdis/Dreiškens 2x II Lake Placid 12.dec
  Ķibermanis /Leiboms 2x 12    
  Melb/Drei/Vil/Stre 4x III Lake Placid 13.dec
  Kib/Lūs/Zīr/Leib 4x 10    
PK 2 posms Melbārdis/Dreiškens 2x I Calgary 20./21 dec
  Ķibermanis/Zīrups 2x 14    
  Melb/Drei/Vil/Stre 4x I Calgary  
  Kib/Lūs/Zīr/Leib 4x krīt 1    
PK 3 posms Melbārdis/Dreiškens   II Altenberga 10.11 janv
  Ķibermanis/Leiboms   8    
  Melb/Drei/Vil/Stre 4x II Altenberga  
  Kib/Lūs/Zīr/Leib 4x 4    
PK 4.posms Melbārdis/Dreiškens 2x 5 Kēnigzē 17./18.janv
  Ķibermanis/Leiboms 2x 11    
  Melb/Drei/Vil/Stre 4x III Kēnigzē  
  Kib/Lūs/Zīr/Leib 4x 5    
PK 5.posms Melbārdis/Dreiškens 2x I St.Moritz 24./25 janv
  Žaļims/Dambis 2x II    
  Ķibermanis/Leiboms 2x 11    
  Melb/Drei/Vil/Strenga 4x I    
  Ķib/Lūs/Zīrups/Leib 4x 7    
  Žaļims/Kaln/Mikn/Dam 4x 18    
PK 6 posms Melbārdis/Dreiškens 2x II Laplaņa 31/1 janv, febr
Eiropas čemp. Ķibermanis/Leiboms 2x 13 EČ 9.vieta  
  Melb/Drei/Vilkast/Stre 4x I    
  Ķiberm/Lūs/Zīrup/Leib 4x 7    
PK 7.posms Melbārdis/Dreiškens 2x II    
  Žaļims/Dambis 2x 11    
  Ķibermanis/Leiboms 2x 12    
  Melb/Drei/Vilk/Stre 4x I Iglsa 7.8/febr
  Ķiberm/Lūs/Zīr/Leib 4x 8    
  Žaļims/Sprin/Mikn/Da 4x 18    
PK 8.posms Melbārdis/Dreiškens 2x II   14./15 febr
  Melb/Drei/Vik/Stre 2x II    
PJun Č Ķibermanis/Leiboms 2x III Altemberga 14./15 febr
  Ķiber/Mikn/Zīr/Leib 4x II    
Eiropas kauss Ķibermanis/Leiboms 2x 4 Iglsa 12.-16.nov
  Žaļims/Dambis 2x 9    
  Miknis/Jansons 2x 24    
EK Ķibermanis/Leiboms 2x 4 Iglsa  
  Žaļims/dambis 2x 8    
  Miknis/Jansons 2x 24    
EK Ķib/Lūsis.Zīru/Leib 4x III Iglsa  
  Žaļims/Kaln/Jans/Da 4x 7    
  Miknis/Kipl/Spr/Toni 4x 17    
EK Kib/Lūsis/Zīru/Leib 4x II Iglsa  
  Žaļims/Kaln/Ja/Dam 4x 9    
  Mikn/Ķipl/Spr/Tonig 4x 16    
EK Žaļims/Dambis 2x 8 Laplaņa 5.-7 dec
  Miknis/Spriņgis 2x 28    
EK Žaļims/Dambis 2x 6 Laplaņa  
  `Miknis/Spriņgis 2x 31    
EK Žaļ/Kaln/Jan/Damb 4x III Laplaņa  
  Mik. Spri/Rūgu/Tonig 4x 23    
EK Žaļims/Dambis 2x 9 Kēnigzē 11/-14.dec
  Miknis/Jansons   29    
EK Žaļims/Rūgums 2x 10 Kēnigzē  
  Miknis/Spriņgis   28    
EK Žaļ/Kaln/Jans/Damb 4x 9 Kēnigzē  
  Žaļ/Kaln.Jans/Damb 4x 7    
EK Žaļims/Dambis 2x I St.Moritz 16.-18.janv
  Žaļ/Kaln/Jans/Da 4x 7 St.Moritz  
  Žaļ/Kaln/Jans/Da 4x 4 St.Motitz  
EK Žaļims/Dambis 2x II Vinterberga 31.janv-1.febr
  Žaļim/Kaln/Ja/Da 4x 7    
           
PK kopvērtējums Melbārdis 2x I    
  Melbārdis 4x I    
  Melbārdis kombin I    
           
  Kibermanis 2x 12    
  Žaļims 2x 20    
           
  Ķibermanis 4x 10    
  Žaļims 4x 27    
           
  Ķibermanis Kombināc 9    
  Žaļims Kombināc 24    
           
EK kopvērtējums Žaļims 2x II    
  Žaļims 4x II    
  Žaļims kombin II    
           
  Miknis 2x 43    
  Miknis 4x 33    
  Miknis kombin 37    
           
           
FIBT kopvērtējums Melbārdis 2x I    
  Ķibermanis 2x 12    
  Žaļims 2x 16    
  Miknis 2x 75    
           
  Melbārdis 4x I    
  Ķibermanis 4x 7    
  Žaļims 4x 22    
  Miknis 4x 56    
           
  Melbārdis Kombin I    
  Ķibermanis   8    
  Žaļims   19    
  Miknis   72    
           
Melbārdis pirmo reizi iegūst Pasaules kausu gan divniekos, gan četriniekos.     
           
Pasaules čemp Melbārdis/Dreišk 2x II Vinterberga 27.f/1 marts
  Ķibermanis/Leib 2x 8    
  Žaļims/Dambis 2x 6    
           
  Melbārdis/Dre/Vil/Stre 4x III   7./8marts
  Ķibermanis/Lūs/Zīr/Lei 4x 15    

2013/14

SacensībasSportistiDisciplīnaVietaKurKad
PK Melbārdis/Dreiškens 2x 5v Kalgari 29.nov
  Ķibermanis/Strenga 2x 16v    
  Mel/Drei/Vilka/Dambis 4x DSQ   30.nov
  Ķiberm/Broks/Lus/Stre 4x 7v    
PK Melbārdis/Dreiškens 2x 6 v Parksitija 7.dec
  Ķibermanis/Dambis 2x 15v Parksitija  
  Mel/Drei/Vilk/Strenga 4x 4v Parksitija  
  Ķeber/Brok/Lus/Damb 4x 6v    
  Melbārdis/Strenga 2x 10v Lake Placid 13.dec
  Kiber krit treniņos        
  Melbārdis /Dreiškens 2x 10v   14.dec
  Mel/Drei/Vil/Strenga 4x 5v Lake Placid 15.dec
EK Žaļims/Leiboms 2x 5v Altenberga 21.nov
  Žal/Kaln/Eriņs/Leib 4x 6v Altenberga 24.nov
  Žaļims/Leiboms 2x III Altenb(Kēnigzē) 6.dec
  Žaļims /Leiboms 2x III Kēnigze 6.dec
  Žaļims/Leiboms 2x 7v Kēnigzē 7.dec
  Žaļ/kalniņ/Eriņs/Leibom 4x   8.v Kēnigzē 8.dec
  Žaļims/Leiboms 2x 12.v Vinterberga 14.dec
  Žaļi/Kalniņ/Eriņ/Leibo 4x 7.v Vinterberga 15.dec
  žaļim/Kalni/Eriņš/Leib 4x III Vinterberga 16.dec
           
  2014 gads        
PK Melbārdis/Dreišk 2x 10 Vinterberga 3.janv
  Ķibermanis 2x 8    
PK Mel/Drei/Vilk/Stre 4x 6 Vinterberga 4.janv
  Ķibe/Broks/Lūs/Leib 4x 14    
  Melb/Drei/Vil/Stre 4x 23 krit Vinterberga 5.janv
  Ķibe/Broks/Lūs/Leib 4x 12    
PK Melb/Dreiškens 2x 13 St Morica 11.janv
  Ķiber/Leiboms 2x 8    
PK Mel/Drei/Vilk/Stre 4x I St Morica 12.janv
  Ķib/Brok/Lūs/Leib 4x 18    
PK Melbārdis/Dreišk 2x 7 Iglsa 18.janv
  Ķibermanis/Leiboms 2x 8    
PK Mel /Drei/Vilk/Stre 4x I Iglsa 19.janv
  Ķib/Brok/Lūsis/Leibom 4x 9    
PK Mel/Dreiškens 2x DSQ Kēnigzē 25.janv
  Ķiberm/Leiboms 2x 11    
PK Mel/Drei/Vilk/Stre 4x 6 Kēnigzē 26.janv
  Ķib/Brok/Lūsis/Leib 4x 15    
Mel/Dreiškens 2x DSQ(III) Kēnigzē   25.janv
  Ķibermanis/Leiboms 2x 5    
  Mel/Dre/Vilk/Stre 4x 4 Kēnigzē 26.janv
  Ķib/Brok/Lūs/Leib 4x 10 Kēnigzē  
EK Ķibermanis/Leiboms 2x II Īglsa 8.janv
  Žaļims/Zīriups 2x 8    
  Žaļims/Zīrups 2x 12 Īglsa 9.janv
  Žaļ/Kaln/Zīrups/Damb 4x 14 Īglsa 11.janv
  Žaļ/Kaln/Zīrups/Dam 4x 10 Iglsa 12 janv
  Žaļims/Dambis 2x 6 StMorica 18.janv( 1 brauc)
  Žaļ/Damb/Kalnin/Zīrup 4x I St Morica 18.janv( 1 brauc)
  Žaļ/kaln/Zīrup/Damb 4x III St.Morica 18.janv ( 1 brauc)
           
PK Kopvērtējums Melbārdis 2x