Prūsis izvēlas šķēpmetēju Sirmo, BMX braucējas Pētersoni un Buldinsku

Ievietots: 10.09.2018 10:28

Autors: Sportacentrs.com

FOTO: Bobslejs.lv

Komentāri: 0

Latvijas Bobsleja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis sestdien notikušajā jauno talantu atlasē meklēja arī meitenes. Tika izvēlētas trīs potenciāli labākās - BMX riteņbraucējas Vineta Pētersone un Vanesa Buldinska, kā arī šķēpmetēja Katrīna Sirmā, vēsta LTV1.

Vineta Pētersone: "Man ir tikai 19 gadi. Pirms tam īsti neko nebiju zinājusi par sieviešu bobsleju. Man ir interese, esmu paskatījusies, kā tas notiek. Ir prieks. Ceru, ka pārējām meitenēm tas arī varētu izdoties. Pati par sevi, man liekas, esmu pietiekami spēcīga. Nodarbojos arī ar BMX riteņbraukšanu, tāpēc ir daudz smagatlētikas un darīti daudzi spēka vingrinājumi."

Vanesa Buldinska: "Zinu, ka esmu labā formā. Ar svariem strādāju daudz, spēks ir, ātrums arī, eksplozivitāte. Kāpēc nepamēģināt? Būs interesanti apvienot ar BMX, bet ir jāskatās, kā tas viss būs. Jāpamēģina bobslejs, jāskatās un tad jāsāk domāt. Nav tā, ka iet slikti ar BMX."

Katrīna Sirmā: "Uzskatu, ka ir jāpamēģina viss. Tā kā sports man ir mīļa lieta, tad nolēmu pamēģināt. Esmu šķēpmetēja un vēl nodarbojos ar krosfitu."

Sandis Prūsis: "Viņas jau ir kaut ko sasniegušas savos sporta veidos, kur ar viņām rēķinās. Bet man viņas ir baltas lapas, viņām viss jāpierāda no nulles."

Jau nākamnedēļ sāksies treniņi monobobslejā. Tā ir iespēja pretendēt uz 2022. gada ziemas olimpiskajām spēlēm.

© Sportacentrs.com / LTV Sports

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru