Prūsis darbosies IBSF sporta komitejā

Ievietots: 13.09.2018 06:58

Autors: Sportacentrs.com

FOTO: Juris Bērziņš-Soms

Komentāri: 0

Latvietis Kristaps Kotāns ievēlēts par Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) Parasporta komitejas vadītāju, kamēr citās komitejās iekļuvuši Sandis Prūsis, Rodžers Lodziņš un Filips Bernadskis.

Kristaps Kotāns ar māti Vitu ilgstoši trenējuši Latvijas parabobsleja izlasi, bet viņa brālis Normunds Kotāns bija atbildīgais par trasi Soču un Phjončhanas olimpiskajās spēlēs. Tagad Kristaps Kotāns ne tikai ievēlēts par vienu no astoņiem locekļiem IBSF Parasporta komitejā, bet arī kļuvis par tās vadītāju.

Tikmēr Latvijas bobsleja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis kļuvis par Sporta komitejas bobslejā biedru, kur ir arī tādi zināmi kādreizējie bobslejisti kā Renē Špīss, Pjērs Lidērs un Kristofs Langens. Tikmēr Rodžers Lodziņš kļuvis par biedru skeletona Materiālu komitejā, bet Filips Bernadskis strādās Medicīnas komitejā.

Komiteju biedri apstiprināti pagājušajā nedēļā notikušajā IBSF Izpildkomitejas sanāksmē, kas jaunajā sastāvā kopā sanāca pirmoreiz. Zīmīgi, ka pirmoreiz vēsturē Izpildkomitejā ir arī latvietis, jo šovasar tajā tika apstiprināts Mārtiņš Dambergs.

© Sportacentrs.com

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru