Pēdējā posmā finišējot 4.vietā, Ķibermaņa kvartets izcīna 2.vietu PK kopvērtējumā

Ievietots: 25.02.2019 01:03

Autors: TVNET

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 0

Oskara Ķibermaņa vadītā četrinieku ekipāža šonakt izcīnīja ceturto vietu Pasaules kausa (PK) izcīņas noslēdzošajā posmā Kalgari trasē Kanādā, ar ko bija gana, lai PK sezonu noslēgtu ar otro vietu kopvērtējumā.

Pirmajā braucienā Ķibermanis ar stūmējiem Matīsu Mikni, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu piekāpās vien divām Vācijas ekipāžām. Viņi par 0,13 sekundēm zaudēja Frančesko Frīdriham un par 0,04 sekundēm Niko Valteram. Ceturtajā vietā atradās vēl viena Vācijas komanda. Johaness Lohners līderim zaudēja 0,23 sekundes, kamēr Ķibermanis viņam bija priekšā 0,10 sekundes.

Otrajā braucienā Ķibermanis pieļāva vairākas kļūdas, kā rezultātā atkāpās uz ceturto vietu posma summā. Visu goda pjedestālu aizņēma Vācijas ekipāžas.

Kārtējo uzvaru svinēja Frīdrihs, kurš latvieti apsteidza par 0,25 sekundēm, otro vietu izcīnīja Valters, kas savam tautietim piekāpās 0,19 sekundes, bet trešais bija Lohners, kurš Frīdriham zaudēja 0,21 sekundi. Kopumā startēja 21 ekipāža.

Pasaules kausa kopvērtējumā uzvarēja Frīdrihs (1727 punkti), Ķibermanis izcīnīja otro vietu (1616), bet trešais palika Lohners (1605).

Sezona noslēgsies martā, kad Vistleras trasē Kanādā risināsies pasaules čempionāts.

Rezultāti

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru