Pēc pirmās dienas Melbārdis 3.vietā, Ķibermanis 11.vietā

Ievietots: 25.02.2017 17:11

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 0

Vācijā, Kēnigszē trasē aizvadīti pirmie divi no četriem sacensību braucieniem pasaules čempionātā bobslejā četriniekiem. Pēc pirmās dienas Oskara Melbārža četrinieks ieņem 3.vietu, tikmēr Oskars Ķibermanis ar savu komandu ir 11.vietā.

Melbārdis jau ar gadiem ierasto sastāvu - Daumants Dreiškens, Arvis Vilkaste, Jānis Strenga - pirmajā braucienā uzrādīja jaunu starta rekordu 4,74 sekundes. Startējot no 17.starta vietas, izdevās braucienu noslēgt 3.vietā. Otrajā braucienā izdevās vēlreiz labot starta rekordu - 4,73 sekundes, un braucienā izdevās uzrādīt 2.rezultātu.

Ķibermanis ar stūmējiem Jāni Jansonu, Matīsu Mikni un Raivi Zīrupu pēc pirmā brauciena bija 12.vietā. Otro braucienu veica labāk, uzrādot 7.laiku braucienā, kas summā ļāva pakāpties uz 11.vietu, saglabājot labas iespējas pakāpties pat līdz sešniekam rītdienas sacensībās.

Līderi pirms svētdienas diviem braucieniem ir vācieši Johaness Lohners un Frančesko Frīdrihs. Melbārdis līderim zaudē tikai sekundes desmitdaļu. Svētdien 3.un 4.brauciens, attiecīgi, plkst.14:30 un 16:20 pēc Latvijas laika.

PČ Kēnigszē (Vācija) - Bobslejs | Četrinieki

1.brauciens

2.brauciens

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru