Oskars Melbārdis atgriežas ar sudraba godalgu Eiropas kausā

Ievietots: 23.11.2019 14:25

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 0

Sestdien notikušas pirmās Eiropas kausa izcīņas sacensības bobslejā, tās Lillehammeres trasē Norvēģijā. Latviju tajās pārstāvēja četri piloti – olimpiskais čempions Oskars Melbārdis un trīs mūsu jauno pilotu ekipāžas.

Oskars Melbārdis sacīkstēs atgriezās ar otro vietu, divu braucienu summā kopā ar Intaru Dambi zaudējot tikai Vācijas ekipāžai Ilmanam ar Fleišhaueru. Vācieši Melbārdi apsteidza par 0.11 sekundēm, toties trešajai vietai, rumānim Tentea mūsējie priekšā par vienu sekundes simtdaļu, Pēc pirmā brauciena Melbārža ekipāža bija ceturtā.

Kopā piedalījās 24 divnieku ekipāžas, trīs piedzīvoja kritienus, tostarp brits Breds Hals.

Dāvis Kaufmanis ar Arni Bebrišu summā 12.vietā, Helvijs Babris kopā ar Edgaru Nemmi 15. Emīls Cipulis ar Ivo Danu Kleinbergu 19.vietā, visi tika pie otrā brauciena.

Kopā ar Eiropas kausu izlasi ir arī pieredzējušais treneris un bobsleja kamanu konstruktors Jānis Skrastiņš: “Nekas, atgriešanās Oskaram sacīkšu apritē ir laba, gads nav braukts, bet sajūtas atgriežas ar katru braucienu. Divi labi un stabili braucieni, protams, vēl fiziski jāuzlabo forma, starts vēl nav tādā līmenī, bet viss nāk ar laiku, Jaunie puiši arī malači, visi nobrauca, tika pie otrā brauciena, arī pavisam jaunais pilots Cipulis, kamēr pieredzējušais Hals atkal krita.”

Rīt Lillehammerē četrinieku mači, kur Latviju pārstāvēs Oskara Melbārža ekipāža.

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.