Oskars Melbārdis atgriežas ar startiem Eiropas kausa izcīņā

Ievietots: 22.11.2019 12:56

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 0

Nedēļas nogalē jau pirmās Eiropas kausa izcīņas sacensības bobslejā, tās Lillehammeres trasē Norvēģijā. Latviju tajās pārstāvēs četri piloti – olimpiskais čempions Oskars Melbārdis brauks gan divnieku, gan četrinieku sacīkstēs, savukārt trīs mūsu jaunie piloti tikai divnieku mačos.

Oficiālā treniņu nedēļa jau ir aizvadīta, kopumā ļoti stabili brauca labākais Francijas pilots Romēns Einričs,  labi rezultāti arī rumānim Mihalam Kristianam Tenteā, tāpat Lillehammerē startē jaunie Šveices, Vācijas, Itālijas un Krievijas piloti, arī pārstāvji vēl no citām valstīm. Paredzams, ka divnieku  mačos Oskars Melbārdis starēs kopā ar Intaru Dambi, Dāvis Kaufmanis ar Arni Bebrišu,Helvijs Babris ar Edgaru Nemmi, Emīls Cipulis ar Ivo Danu Kleinbergu, pēdējais ir pavisam jauns duets.

Kopā ar Eiropas kausu izlasi Lillehammerē ir arī pieredzējušais treneris un bobsleja kamanu konstruktors Jānis Skrastiņš :” Pagaidām jau neko konkrētu vēl  nevaru pateikt, treniņi ir treniņi, visu parādīs mači, komanda mums liela, četri divnieki. Oskaram Melbārdim tā būs atgriešanās mačos, sestdien un svētdien redzēsim, kā varēs iestumt, pagaidām jau taupās un arī citi varbūt nestumj ar pilnu jaudu. Dāvim Kaufmanim un Helvijam Babrim šī nav pirmā sezona, savukārt Emīlam Cipulim būs debija šādos mačos. Laiks ir  nejauks, drūms, drēgns, reizēm sniegs, visu laiku te dzīvojam pa tumsu. Līdz šim treniņos labi brauca  francūzis,  vacieši būs stipri un tāpat rumānis Kristians Mihals Tentea izdarījis ļoti lielu lēcienu, pagaidām ir ļoti labs gan divniekos, gan četriniekos.”

Pirmās Eiropas kausu sacensības būs sestdien, kad 11.00 pēc Latvijas laika sāksies sacensības divnieku ekipāžām vīriešu konkurencē, piealīsies vairāk nekā 20 ekipāžu, svētdien jau būs četrinieku mači. Eiropas kausu sezona šogad vēl turpināsies trijās Vācijas trasēs Altenbergā, Vinterbergā un Kēnigszē.

 Olimpiskais čempions Oskars Melbārdis līdz Jaunajam gadam startēs Eiropā un pēc tam tad treneri lems par mūsu izlases sastāvu startiem pasaules un Eiropas kausa sacīkstēs janvārī un februārī. Oskara Ķibermaņa un Ralfa Bērziņa ekipāžas jauno sezonu sāks ar pasaules kausa pirmajiem diviem posmiem Leikplesidas trasē ASV.

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.