Melbārža četriniekam EK posmā 8.vieta

Ievietots: 24.11.2019 13:35

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 0

Olimpiskais čempions Oskars Melbārdis, izlaižot pagājušo sezonu, atgriežas starptautiskos mačos. Šodien Eiropas kausa (EK) pirmajā posmā Lillehammeres trasē Norvēģijā viņa četrinieks izcīnīja 8.vietu.

Melbārdis ar stūmējiem Māri Priekuli, Tomu Jaunzemu un Intaru Dambi startā abos braucienos uzrādīja 8.rezultātu, bet finišā – abos braucienos 9.vieta, kas divu braucienu summā ļāva ierindoties 8.vietā.

Ar Latvijas izlasi Eiropas kausos strādā pieredzējušais treneris Jānis Skrastiņš, kurš pēc šīsdienas rezultātiem atzina, ka komandas virknējums, iespējams, būs jāmaina nākamajiem posmiem: "Šī ir pavisam jauna komanda. Divniekos nomainīt stūmēju ir mazliet vieglāk, bet šeit ir svarīgs viss komandas darbs. Iepriekš Melbārža četrinieks bija perfekti noslīpēts, bet tagad sākam visu no jauna, iespējams jāmēģina kādas citas variācijas, lai panāktu veiksmīgāko augumu, svara un sēdēšanas manieres salikumu vienā ekipāžā. Četriniekos tas nenotiek vienā dienā. Arī Oskars jau tikai tagad atgūst braukšanas formu. Ar katru braucienu būs arvien labāk," saka Skrastiņš.

Par uzvarētājiem kļuva Krievijas ekipāža ar pilotu Rotislavu Gaitiukēviču, otrais bija francūža Romeina Hainriha četrinieks, bet trijnieku noslēdza Mihaela Kuonena Šveices kvartets.

Četrinieku sacensībās piedalījās 16 ekipāžas, pieteikumā bija arī brita Breda Hola četrinieks, bet pēc vakar piedzīvotā kritiena divnieku konkurencē, komanda izlēma nestartēt. Atgādinām, ka divnieku sacensībās Melbārdis ar Dambi izcīnīja 2.vietu.

Nākamais EK posms jau nākamnedēļ risināsies Vācijas trasē Altenbergā, bet Pasaules kausa sezona sāksies 7.decembrī ASV.

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru