LOV ziemas "A" sastāvā iekļauti astoņi bobslejisti

Ievietots: 20.04.2017 12:46

Autors: Bobslejs.lv

Komentāri: 0

19.aprīlī Latvijas Olimpiskās vienības dalībnieku sapulce izvērtēja ziemas sporta veidu sportistu sasniegumus aizvadītajā sezonā un nosauca LOV "A", "B" un "Jaunatnes" sastāvus olimpiskajai 2017./2018.gada sezonai. LOV sastāvos apstiprināja deviņu sporta veidu 50 sportistus, kuri bija izpildījuši LOV atlases kritērijus 2016./2017.gada sacensību sezonā, un piešķīra 12 vietas Rezerves sastāvā, kura dalībniekus nosauks attiecīgo ziemas sporta veidu federācijas.

LOV valdes priekšsēdētājs Einars Fogelis ir gandarīts, ka kopīgi ar Latvijas Izglītības un zinātnes ministriju un Latvijas Olimpisko komiteju ir izveidots stabils un labs atbalsts Latvijas Olimpiskās komandas startam 2018.gada Ziemas Olimpiskajās spēlēs Phjončhanā.

"A" sastāvā iekļauti bobslejisti Oskars Melbārdis, Daumants Dreiškens, Arvis Vilkaste, Jānis Strenga, Oskars Ķibermanis, Matīss Miknis, Raivis Zīrups, Jānis Jansons, kā arī trīs skeletonisti – Martins Dukurs, Tomass Dukurs, Lelde Priedulēna.

"B" sastāvā - Uģis Žaļims, Intars Dambis, Helvijs Lūsis, Dāvis Spriņģis, kā arī skeletonists – Krists Netlaus. Bet Jaunatnes sastāvā - bobslejisti Kaspars Brezinskis un Ralfs Bērziņš; skeletonisti - Ivo Šteinbergs, Dārta Estere Zunte, Endija Lāsma Tērauda.

Rezerves sastāvā Latvijas Bobsleja un skeletona federācijai ir piešķirtas 3 vietas sportistiem, kuru vārdus nosauks federācija.

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru