LBSF pirmssezonas preses konference notiks 1.novembrī

Ievietots: 26.10.2018 12:37

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: Romualds Vambuts

Komentāri: 1

Latvijas bobsleja un skeletona federācijas (LBSF) 2018./2019.gada pirmssezonas preses konference notiks ceturtdien, 1.novembrī, pulksten 14:00. Tā notiks LBSF oficiālā partnera SIA "Inchcape Motors Latvia" BMW auto salonā Rīgā, Dārzciema ielā 64A.

Preses konferencē piedalīsies Latvijas labākie bobslejisti un viņu treneri, būs pārstāvēts arī skeletons, tāpat federācijas vadība, prezidentu Jāni Kolu ieskaitot.

Tikšanās laikā masu mediju pārstāvji tiks iepazīstināti ar mūsu sportistu plāniem pēcolimpiskajā sezonā, stratēģiju un taktiku, tāpat tiks informēti par visiem jaunumiem starpsezonā un sadarbību ar partneriem.

Preses konferences laikā tiks prezentēts Latvijas Pasta izdotais jaunais pastmarku bloks, kas veltīts mūsu Olimpiskajiem bronzas medaļniekiem Phjončhanā - Oskaram Melbārdim un Jānim Strengam.

Šosezon Pasaules kausa sezona sāksies decembra sākumā, turklāt pirmais posms no 7. līdz 9.decembrim notiks Siguldas trasē. Tā būs vēl nebijusi iespēja visiem mūsu līdzjutējiem klātienē skatīt pasaulē labākos bobslejistus un skeletonistus. Līdz Jaunajam gadam vēl viens posms Vinterbergas trasē Vācijā, pārējie seši Pasaules kausa posmi jau 2019.gadā. Janvārī būs sacensības Altenbergā, Kēnigszē, Īglsā un Sanktmoricā, februārī Ziemeļamerikas trasēs Leikplesidā un Kalgari, pasaules čempionāts marta sākumā Vistleras trasē Kanādā.

Eiropas kausa izcīņā arī daudz posmu, turklāt viens no tiem notiks Siguldas trasē - 25. un 26.janvārī. Pasaules junioru čempionāts būs februārī Kēnigszē.

Latvijas bobslejisti un skeletonisti jau aizvadījuši pilnvērtīgu sagatavošanās posmu un par visu paveikto plašāk stāstīs paši sportisti, viņu treneri un federācijas vadība. Tāpat žurnālisti tiks iepazīstināti ar jaunāko tehnikas jomā, tiks paziņots provizoriskais sastāvs startam pirmajos posmos Eiropas kausos un Pasaules kausa posmos.

Visus Pasaules kausa izcīņas posmus tiešraidēs jaunajā sezonā rādīs LTV7.

Tiekamies ceturtdien, 1.novembrī, pulksten 14.00 Inchcape Motors Latvija SIA auto salonā Rīgā, Dārzciema ielā 64A.

Preses pārstāvji neierobežotā daudzumā var izmantot attēlus no vietnes http://foto.bobslejs.lv 

Komentāri
Jānis 28.10.2018 18:26
Zahims diez stūrēs nākamsezon?
Pievienot komentāru