Latvijas bobslejisti gatavojas jaunajai sezonai

Ievietots: 18.07.2018 14:30

Autors: LTV Sports

FOTO: Romualds Vambuts

Komentāri: 0

Latvijas bobslejisti jau pilnā sparā gatavojas jaunajai sezonai – viņi jau divas nedēļas trenējas Ventspilī. Šosezon uz iekļūšanu izlasē kandidē 17 sportisti. Ja par pilotiem daudz kas ir skaidrs, tad stūmējiem šoreiz konkurence ir milzīga.

Olimpiskais čempions, pilots Oskars Melbārdis uzsver, ka konkurence stūmējiem ir vajadzīga – kāds aiziet no sporta, bet komandai ir jāpaliek.

"Mēs nedalām tos gadus – olimpiskais, pēcolimpiskais, vēl tur divi trīs gadi pēc tam, jo mums tas teiciens ir tāds: “Kamēr var, jāņem.” Šobrīd ir tieši tas pats,” LTV norāda Latvijas bobsleja izlases treneris Jānis Ozols.

Izmēģināt sevi bobslejā centīsies brāļi Lauris un Dāvis Kaufmaņi. Latvijas junioru rekordists lodes grūšanā Lauris Kaufmanis atzīst: “Ir daudz, daudz grūtāk – nav nemaz tas viegli.” Darba apjoms, ja salīdzina ar lodes grūšanu, esot dubults.

Gaidāmā sezona būs īpaša tieši latviešiem – Pasaules kausa posms pirmo reizi vēsturē norisināsies Siguldā.

“Protams, mājas trase – tā ir priekšrocība. Mēs esam vairāk braucienu izdarījuši nekā visi pārējie,” teic Ozols. Tomēr viņš uzsver, ka mājiniekiem viss tik gludi neiet.

“Sanāca bišķiņ nokavēt pirmo nometni, tā kā tāds robiņš fiziskajā gatavībā ir,” atzina Melbārdis, piebilstot, ka laiks jau vēl ir, un cerības, ka izdosies atgūst fizisko formu, arī ir.

Kopā jaunajā sezonā būs astoņi Pasaules kausa posmi, bet pasaules čempionāts notiks martā Kanādas trasē Vistlerā.

© LSM.lv / LTV Sports

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru