Latvijai ziemas olimpiskajās spēlēs joprojām prognozē divas medaļas

Ievietots: 24.05.2017 07:05

Autors: Sportacentrs.com

Komentāri: 178

Sporta statistikas aģentūra "Gracenote" atjaunojusi savu prognozi par medaļu sadalījumu nākamā gada sākumā paredzētajās ziemas olimpiskajās spēlēs Dienvidkorejā. Gluži kā pirms diviem mēnešiem, Latvijai joprojām paredz divas medaļas.

Arī to ieguvēji un medaļu kalums nav mainījies. Zelts tiek paredzēts pēdējo astoņu gadu Pasaules kausa uzvarētājam Martinam Dukuram, kurš gan Vankūveras, gan Soču olimpiskajās spēlēs samierinājās ar sudrabu. Toreiz Martins Dukurs piekāpās mājiniekiem Džonam Montgomerijam un Aleksandram Tretjakovam, bet šoreiz mājinieku cerībai – Sunbinam Junam – tiek prognozēta bronza. Sudrabu aģentūra atvēl Tretjakovam.

Savukārt bobsleja četriniekos sudraba godalga tiek paredzēta pilotam Oskaram Melbārdim un viņa ekipāžai, kas arī Sočos šajā disciplīnā ieguva otro pozīciju. Abas pārējās medaļas tiek prognozētas vāciešiem – zeltu paredz Frančesko Frīdriham, no kura zeltu gaida arī divniekos, bet bronzu atvēl Johannesam Lohneram.

Prognožu tabulas augšgalā ar 14 zeltiem joprojām vadībā ir Vācija, kas nu ir vienīgā līdere arī kopējo medaļu ziņā. Ja pirms diviem mēnešiem vāciešiem paredzēja 34 medaļas (14 zeltus, 12 sudrabus un astoņas bronzas), tad šomēnes klāt nākusi vēl viena bronza. Par vienu medaļu vairāk arī ASV, kas zaudējusi divus sudrabus, taču ieguvusi trīs bronzas.

Vācijai visvairāk zelta medaļu – piecas – tiek paredzētas biatlonā, kur trīs zeltus vajadzētu izcīnīt Laurai Dālmeierai. Viņai paredz uzvaru gan iedzīšanā, gan masu startā, gan klasikā, bet sprintā viņai atvēl otro pozīciju. Tāpat Vācijai paredz uzvaru jauktajā un sieviešu stafetē. Tikmēr franču biatlonistam Martēnam Furkadam paredz uzvaru visās četrās individuālajās distancēs – sprintā, iedzīšanā, masu startā un klasikā.

Mājiniecei Dienvidkorejai tiek atvēlētas deviņas medaļas, tostarp septiņi zelti. No zelta medaļām piecas tiek gaidītas šorttrekā, bet pārējās divas – ātrslidošanā. Atgādinām, ka 2014. gadā Sočos Latvijas izlase izcīnīja četras medaļas – Martins Dukurs un bobsleja četrinieks ieguva sudrabu, bet divas bronzas tika kamaniņās (divniekos un stafetē). Visās četrās kamaniņu disciplīnās – vīriem, dāmām, divniekos un stafetē – zelts tiek paredzēts Vācijai.

© Sportacentrs.com

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru