Ķibermanis vēlreiz aizved komandu līdz 4.vietai Vinterbergā

Ievietots: 16.12.2018 14:44

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 0

Arī otras sacensības Vācijas trasē Vinterbergā labi aizvadījusi Oskara Ķibermaņa četrinieka ekipāža, vēlreiz izcīnot ceturto vietu. Ralfa Bērziņa komandai šoreiz 13.vieta. Medaļas atkal tikai vāciešiem.

Salīdzinot ar vakardienas sacensībām, vairākas komandas bija veikušas nelielas izmaiņas stūmēju sastāvā. Neplānotu sastāva maiņu nācās veikt arī Ķibermaņa komandā, kurā no rīta labi nejutās Arvis Vilkaste, viņa vietā kopā ar Matīsu Mikni un Jāni Strengu startēja Helvijs Lūsis. Ja pirmajā braucienā startā trešais rezultāts, tad otrajā piegājienā to izdevās uzlabot par četrām simtdaļām, un šāds rezultāts - 5,08 sekundes - bija otrais ātrākais starts, zaudējot tikai uzvarētāja Frančesko Frīdriha ekipāžai divas simtdaļas. 

Ķibermanis abos braucienos kļūdījās nulltajā virāžā, bet otrajā piegājienā sānslīdi ātri izdevās likvidēt. Tāpat abos braucienos kļūdas tika pieļautas trešajā virāžā, kas samazināja ātruma pieaugumu trases augšdaļā. Finišs pirmajā braucienā tika sasniegts ar sesto ātrāko rezultātu, otrajā braucienā par simtdaļu labāks laiks un ceturtā vieta, kas divu braucienu summā ļāva atkārtot vakardienas sasniegumu.

Latvijas jaunais pilots Ralfs Bērziņš, braucot ar Māri Priekuli, Dāvi Spriņģi un Intaru Dambi, pirmajā braucienā vairākkārt kļūdījās un finišēja 14.vietā, bet otrajā braucienā kļūdas bija mazāk, brauciens daudz tīrāks, un divu braucienu summā 13.vieta.

Par posma uzvarētāju kļuva Frīdrihs, otrais Johaness Lohners, bet trešais - vakardienas uzvarētājs Niko Valters.

Šis bija pēdējais posms šajā kalendārajā gadā. Tagad līdz gadu mijai bobslejistiem un skeletonistiem ir neliels pārtraukums, bet jau janvāra pirmajā nedēļas nogalē notiks Pasaules kausa trešais posms citā Vācijas trasē - Altenbergā.

Rezultāti:

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru