Ķibermanis un Miknis izcīna piekto vietu Leikplesidā

Ievietots: 15.02.2019 23:59

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 1

Pasaules kausa izcīņas priekšpēdējā posmā bobslejā divniekiem, kas notiek Leikplesidas trasē ASV, Latvijas duets Oskars Ķibermanis un Matīss Miknis izcīnīja piekto vietu. Ralfam Bērziņam ar Dāvi Spriņģi neveiksmīgs otrais sacensību brauciens lika samierināties ar 19.vietu.

Pirmo braucienu Latvijas labākā ekipāža veica ļoti labi, bez acīmredzamām kļūdām, turklāt trases beigu daļā tika iegūts ievērojams paātrinājums. Lai arī sākotnēji izskatījās, ka rezultāts varētu būt pirmajā trijniekā, katrs nākamā komanda uzrādīja līdzvērtīgu rezultātu un Ķibermaņa rezultātu "nobīdīja" uz astoto vietu, bet laika izteiksmē pirmo trijnieku no desmitās vietas šķīra tikai dažas sekundes simtdaļas, kas ļāva cerēt uzlabot rezultātu otrajā braucienā. Rietot saulei, trases apkārtnē strauji kritās gaisa temperatūra, kas veicināja sarmas veidošanos trasē, kas pirmajiem braucējiem traucēja uzrādīt labākus rezultātus. Kā vieni no pirmajiem startēja arī Bērziņa ekipāža, kura ar ceturto starta numuru veica labu braucienu, kas ļāva ierindoties 15.vietā.

Otrajā braucienā visi uzrādīja lēnākus rezultātus, daži ievērojami kļūdījās un zaudēja savas pozīcijas. Diemžēl viena no tādām bija Latvijas otrā komanda - kļūdas trasē gandrīz beidzās ar kritienu, bet pilotam izdevās kamanas savaldīt, lai sekmīgi finišētu savā debijas reizē šajā trasē. Tikmēr Ķibermanis veica labu braucienu un divu braucienu summā pakāpās uz piekto vietu.

Par sacensību uzvarētāju kārtējo reizi kļuva vācietis Frančesko Frīdrihs, pirmo reizi uz goda pjedestāla kāpa Romaina Heinriha komanda no Francijas, kura, startējot ar Latvijā ražoto BTC bobu, izcīnīja otro vietu. Bronza olimpiskajam čempionam Džastinam Kripsam no Kanādas. Īpaši jāatzīmē pirmā brauciena līdera, vācieša Johanesa Lohnera neveiksmīgais otrais brauciens, kura laikā ne vien zaudēja uzvaru, bet atkāpās uz septīto vietu. Tāpat amerikānis Kodijs Beskjū, kurš pēc pirmā brauciena bija trešais, neizturēja spriedzi un pēc otrā brauciena finišēja devītais.

Sestdien 16:00 notiks sacensības skeletonā vīriešiem, kur Latviju pārstāvēs Martins Dukurs, savukārt 20:30 četrinieku sacensībās piedalīsies Ķibermaņa kvartets.

Rezultāti

Komentāri
DorotNeort 21.02.2019 19:03
SEXY PHOTO HERE https://you-porn-real-passionate.blogspot.com
Pievienot komentāru