Ķibermanis un Miknis izcīna 6.vietu Pasaules čempionātā Vistlerā

Ievietots: 03.03.2019 05:23

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 1

Latvijas labākā bobsleja komanda divniekos - Oskars Ķibermanis un Matīss Miknis - izcīnīja sesto vietu Vistleras trasē Kanādā notiekošajā Pasaules čempionātā. Otra Latvijas komanda ar pilotu Ralfu Bērziņu un stūmēju Dāvi Spriņģi ierindojās 21.vietā. Par čempioniem kļuva vācieši - Frančesko Frīdrihs un Torstens Margis.

Ķibermaņa divnieks pēc pirmā brauciena bija ceturtais, bet otrais brauciens lika atkāpties uz sesto vietu pēc pirmās dienas sacensībām. Trešais brauciens šajā čempionātā izrādījās visneveiksmīgākais - kļūdas visas trases garumā un rezultātā tikai desmitā vieta, kas sašūpoja izredzes pakāpties augstāk. Toties pēdējais brauciens Oskaram padevās labi - finišā trešais rezultāts ļāva saglabāt sesto pozīciju sacensību noslēgumā. Īpaši jāizceļ mūsu komandas lieliskie starta ieskrējieni - ņemot vērā, ka Ķibermanis jau pāris nedēļas startē ar traumu krūšu rajonā, Latvijas divnieks trīs reizes uzrādīja otro labāko startu.

Ralfs Bērziņš, pēc treniņos piedzīvotiem kritieniem, šajā trasē nejutās droši, un kā neslēpa treneris Sandis Prūsis, šoreiz Latvijas jaunā pilota uzdevums bija braucienus paveikt uz slidām. Tas arī izdevās. Pēc pirmās dienas braucieniem izdevās ierindoties starp 20 labākajām komandām, bet trešajā braucienā tomēr jaunā Ķīnas komanda apsteidza latviešus. Līdz ar to, savā debijā Pasaules čempionātā trīs braucienu summā Bērziņš ar Spriņģi ierindojās 21.vietā.

Pārliecinošu uzvaru izcīnīja Frīdrihs, kurš gandrīz par sešām sekundes desmitdaļām apsteidza mājnieku Džastinu Kripsu. Bronzas godalga vēl vienai Vācijas komandai ar pilotu Niko Valteru. Ceturto vietu izcīnīja uzreiz divas komandas - kanādieša Springa un brita Hola vadītās ekipāžas.

Nākamnedēļ Vistlerā notiks četrinieku sacensības bobslejā, savukārt jau ceturtdien čempionātu sāks skeletonisti.

PČ 2019 Vistlera (Kanāda). Divnieki

Rezultāti

Komentāri
Gloriacix 07.03.2019 10:06
I am looking for someone to get to know and ultimately hangout.
edwardhpnk.x.fc2.com Might help to chow.
Pievienot komentāru