Ķibermanis / Miknis izcīna sudrabu arī otrajā dienā

Ievietots: 09.12.2018 15:14

Autors: TVNET

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 0

Otro dienu pēc kārtas sudraba medaļu Pasaules kausa (PK) izcīņas posmā bobslejā Siguldā izcīnīja Oskars Ķibermanis ar stūmēju Matīsu Mikni. Jaunais pilots Ralfs Bērziņš ar Intaru Dambi arī svētdien ieguva septīto vietu.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Vācijas pilota Frančesko Frīdriha ekipāža, kas bija pirmā jau pēc pirmā brauciena, bet tobrīd viņam tikai 0,02 sekundes zaudēja Ķibermanis.

Vācieši gan ar grūtībām spēja nosargāt uzvaru, par spīti tam, ka Ķibermanis ar stūmēju Matīsu Mikni otrajā braucienā uzstādīja dienas labāko starta laiku (4,88 sekundes). Lai arī Frīdriha otrā brauciena laikā latvieši pat uz brīdi atradās vadībā, vācieši tomēr noslēgumā summā spēja būt ātrāki par 0,06 sekundēm.

Noslēgumā Frīdrihs uzrādīja labākos laikus abos braucienos.

Tikmēr uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās vēl viena Vācijas ekipāža ar pilotu Kristoferu Haferu priekšgalā, kurš Pasaules kausa sacensībās pirmajā trijniekā ierindojās pirmo reizi.

Savukārt otra Latvijas ekipāža ar pilotu Bērziņu priekšgalā veica solīdu pirmo braucienu un tobrīd atradās septītajā vietā, tomēr otrais nebija tik labs, tāpēc divu braucienu summā sākotnēji nācās nedaudz atkāpties. Tiesa, otro braucienu slikti veica krievu pilots Aleksandrs Bridihins, kas latviešiem ļāva saglabāt septīto pozīciju. No uzvarētājiem Bērziņš ar Dambi atpalika par 0,53 sekundēm.

© TVNET

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru