Ķibermanis čempionātā izcīna 4.vietu, Melbārdis 6.vietā!

Ievietots: 19.02.2017 13:47

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: Romualds Vambuts

Komentāri: 0

Sezonas svarīgākās sacensības - Pasaules čempionātu divniekos - Latvijas duets Oskars Ķibermanis un Matīss Miknis noslēdza, izcīnot 4.vietu. Oskars Melbārdis kopā ar Jāni Strengu izcīnīja 6.vietu, bet šodienas jubilārs Uģis Žaļims kopā ar Jāni Jansonu ierindojās 14.pozīcijā.

Izcīnot uzvaras visos četros sacensību braucienos Kēnigszē trasē Vācijā, par titula īpašnieku jau trešo gadu pēc kārtas kļuva mājnieks Frančesko Frīdrihs. Ar 2.vietu pārsteidza kanādietis Džastins Kripss, tāpat arī viņa tautietis Niks Poloniato ar 5.vietu, kurus tagad trenē divi bijušie piloti kanādietis Lindons Rašs un Tods Hejss no ASV. Goda pjedestālu noslēdza mājnieks Johaness Lohners ar 3.vietu.

Ķibermaņa duets pēc pirmā brauciena ieņēma 4.vietu, tikai par divām simtdaļām apsteidzot Melbārdi. Savukārt Žaļimam čempionāta neveiksmīgākais brauciens izrādījāts pats pirmais, kurā tika sasniegts tikai 20.rezultāts.

Otrajā braucienā gan Melbārdis, gan Žaļims uzrādīja identisku rezultātu - 49,80 sekundes, kas deva 6.rezultātu braucienā. Divu braucienu summā Melbārdis saglabāja 4.vietu, bet Žaļims pakāpās uz 15.pozīciju. Ķibermanim tieši otrais mēģinājums bija sliktākais - 11.vieta braucienā, kas summā lika atkāpties uz 6.vietu.

Uzsākot otrās dienas sacensības, trešajā braucienā tieši Ķibermanis no mūsu sportistiem bija visātrākais, sasniedzot gan labāko brauciena starta laiku (4,79 sekundes), gan finišā, uzrādot 2.rezultātu, zaudējot tikai čempionam Frīdriham. Labais brauciens ļāva ieņemt 4.vietu pirms izšķirošā, ceturtā brauciena. Trešais brauciens gan nepadevās Melbārdim - lai arī braucienā nebija acīmredzamas kļūdas, bobs neslīdēja kā nākas un finišu sasniedza tikai ar 10.rezultātu, kas summā lika atkāpties uz 6.pozīciju. Žaļimam 13.rezultāts braucienā un joprojām 15.vieta summā.

Pēdējā braucienā Ķibermanim 5.rezultāts, Melbārdim 7.vieta braucienā, Žaļimam 13.rezultāts, kas divu braucienu summā ļāva pakāpties uz 14.vietu.

Gluži kā iepriekšējā Pasaules kausa posmā, arī šoreiz žūrija izvēlējās pirms starta bobsleja slieces ar smilšpapīru neapstrādāt. Iespējams, tieši šis solis palīdzēja kanādiešiem uzrādīt augstvērtīgākus rezultātus.

Nākamnedēļ Kēnigszē trasē notiks sacensības skeletonā un bobslejā četriniekiem.

PČ Kēnigszē (Vācija) - Bobslejs | Divnieki

3.brauciens

4.brauciens

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru