Ķibermaņa kvartetam goda pjedestāls arī Sanktmoricā

Ievietots: 27.01.2019 12:38

Autors: bobslejs.lv

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 0

 

Sanktmoricā aizvadīts sezonas sestais posms bobslejā četriniekiem šajā pasaules kausā. Atkal labāko trijniekā tika Oskara Ķibermanis ar savu komandu. Atkal dubultuzvara vāciešiem – Frīdriham un Lohneram.

 

Pēc pirmā brauciena Oskara Ķibermaņa ekipāža bija astotajā pozīcijā, 0.12 sekundes līdz trešajai vietai. Mūsējiem bija astotais starta numurs, kas šajā trasē nav ideāli, tāpat arī braucienā dažas kļūdas, uz ko norādīja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis.” No visa kā savācās pa sīkumam- gan salekšana bobā, gan pats brauciens, gan starta numurs. Vienīgais, kas man nepatika, ka beigās ātrumam nebija labas tendences.” Šoreiz ir arī izmaiņas sastāvā, kopā ar ierastajiem stūmējiem Mikni un Strengu startēja Lūsis, jo Vilkaste vēl nav vesels. Par līderiem pēc pirmā brauciena bija kļuvusi vācieša Frančesko Frīdriha ekipāža, otrajā vietā Johannes Lohners ( plus 0.13.sekundes), trešajā vietā nedaudz negaidīti Monako ekipāža ar pilotu Rūdiju Rinaldi. Monako bija labs brauciens un arī izdevīga starta pozīcija.

Otrā brauciena laikā nedaudz sniga, lielisku braucienu aizvadīja Ķibermaņa kvartets – labākais starta ieskrējiens ar Frīdrihu, otrs labvākais laiks finišā un kopvērtējumā trešā vieta. Tikai par 0.02 sekundēm mūsējie atpalika no sudraba pozīcijām. Pārliecinoši pirmais Frīdrihs, Lohners atpalika par 0.51 sekundēm un Ķibermanis par 0.53, ceturtajā vietā Rinaldi.

Sandis Prūsis :”Izdarījām gandrīz vai maksimumu šajā gadījumā, kaut otrā pozīcija bija ļoti tuvu. Labs brauciens, sākumā arī nedaudz sniga, kaut atkal uz līderiem sniegs mitējās un nezinu , vai tas nāca mūsējiem par labu. Tagad krāmēsim somas, lādēsim bobus uz Ameriku, to darām kopā ar amerikāņiem un Monako. Tad paši dosimies mājās, Jaunajā gadā vēl neesam bijuši Latvijā un pēc tam jau ceļš uz Ameriku."

 

Pasaules kausa izcīņā nu aizvadīti seši posmi,  nu atlikuši divi – Leikplesidā un Kalgari. Stabils līderis kopvērtējumā ir Frīdrihs, 1310 punti. Otrais Lohners ( 1237) un trešais joprojām Ķibermanis(1214).

Tagad sacensību kalendārā neliels divu nedēļu pārtraukums, sportisti atgriezīsies mājās un tad dosies uz Ziemeļameriku. Vēl pasaules kausā Leikplesidas un Kalgari posmi.

 

 

Sacensību protokols

 

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru